Jump to content

konzumiranje marihuane u službi


roberto12

Preporučene objave

Pozdrav

nedavno je ''prijatelj'' završio u zatvoru/pritvoru i čeka suđenje za posjedovanje 0,5 kg marihuane s ciljem prodaje. pozvan sam kao svjedok kako bih dao izjavu jer je mene, između ostalih, naveo da mi je prodao jednom i da sam ja njemu jednom nabavio 5g što nije istina, doduše, pitao sam ga jednom može li 25g ali nije nakraju... uglavnom, u izjavi stoji da me poćastio nekoliko puta (2) s jointom što sam ja na policiji i potvrdio. problem je u tome što radim u vojsci i nama je zabranjeno konzumiranje opojnih droga za vrijeme službe ili dužnosti. zanima me hoću li snositi kakve posljedice na poslu zbog toga jer volim svoj posao i priznajem, bojim se.

kakvi su stavovi zakona vezano za konzumiranje i podliježem li stegovnoj odgovornosti u ovom slučaju?

koja je daljnja procedura pošto nam se iskazi ne podudaraju?

i još jedna bitna stavka, na pitanje policijskog službenika koliko dugo pušim rakao sam da sam prvi put zapalio prije 7 godina i sad stoji u izjavi da konzumiram već 7 godina što zvuči kao svakodnevno, a bilo je svega možda 15 puta u tih 7 godina. što sad s tim?

molim Vas, objasnite mi

pozz

uređeno: od roberto12
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija