Jump to content

Stari godišnji!


mirjana_x

Preporučene objave

Poštovanje!Dakle imam 7 dana starog godišnjeg kojeg tražim od početka četvrtog mjeseca a voditelj kaže da ne može, da nema tko radit,pa eto tako stalno već puna dva mjeseca, u petom mjesecu čak i napravim zahtjev za godišnji kojeg želim koristiti u šestom mjesecu i pokušam mu ga uručit međutim on neće da ga uzme da je to kao rano,da je sam li ja normalna da mu dajem zahtjev mjesec dana ranije, prošli tjedan opet pokušam i on meni kaže da ne mogu na godišnji jer opet kao nema tko radit pa kao dat će mi u osmom mjesecu na račun toga starog godišnjeg nekakve slobodne dane i danas dođe voditelj i uzme mi taj zahtjev i kaže mi od danas do 28.06 pišem u listu GO a ja radim normalno.Možete mi reći šta da radim?Po zakonu su dužni dati i jedan dan tjedno slobodno međutim ni prošli ni ovaj mjesec ni ja ni kolegica nismo imale ta četri dana slobodna, sad već radimo dva tjedna bez slobodnog dana, u evidencije rada moramo pisati kako oni kažu a ne kako stvarno radimo, uglavnom drže se zakona samo kad njima odgovara.Da li mi može netko reći kako da se ponašam, šutim i radim i pišem da sam na godišnjem ili se ipak može nešto poduzeti???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija