Jump to content

Povrat preplaćenog novca za kredit


DADOvrana

Preporučene objave

Molim vas dali je netko ima iskustva radi se o tom da sam imao ovrhu na plaću od strane splitske banke zbog kredita,naime banka je u firmu poslala da se svaki mijesec skida s 1/3 place.....ali iznos kredita je vraćen prije 3 mijeseca a banka nije u firmu poslala dopis da se obustavi ovrha već je tek jučer to napravila sad na računu od kredita imam preplaćenih novaca međutim u banki tvrde da mi taj novac mogu isplati samo na tekući račun nikako drukčije već na tekući račun iste banke a tekuci raču te banke nisam koristio nikad već sam ga navodno dobio kad sam dizao kredit.ja ne želim da mi se isplati na taj tekući jer imam blokadu od strane fine pa će mi fina povući taj novac i također nisam korisnik te banke već sam samo imao kredit kod njih.smatram da je ovdje banka mene oštetila uzevši mi više nego je trebalo i sad još oni meni postavljaju uvijet....radi se o nekih 5000-kn.MOLIM SAVIJET.HVALA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

potraži odvjetnika u mjestu.

podnijeti tužbu zbog stjecanja bez osnove (zastara 5 godina od isplate kredita).navedi račun na koji će platiti potraživanje.

 

ali predhodno od banke pismeno (preporučeno i sa povratnicom tražiti vračanje preplačenog)

ako odvjetnik to traži skupo češ platiti taj dopis.

uređeno: od bovu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija