Jump to content

PIJANČEVANJE ?


anonimno

Preporučene objave

Zapisal u blokići mene i prijatelje na stepenicama jedne zgrade kako smo ispijali pivo, nisu nas vidjeli kako pijemo točnije mene i kolegu, jednu kolegicu jesu no tvrdili su da smo i mi pili nisu imali dokaze osim što je jedan od policajaca bio 22-godišnjak i završio je prije četiri godine Ekonomsku i birotehničku školu Bjelovar, istina iza nas su stajale neke pune i neke prazne boce piva.Uglavnom zapisali su nas što slijedi? :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Zapisal u blokići mene i prijatelje na stepenicama jedne zgrade kako smo ispijali pivo, nisu nas vidjeli kako pijemo točnije mene i kolegu, jednu kolegicu jesu no tvrdili su da smo i mi pili nisu imali dokaze osim što je jedan od policajaca bio 22-godišnjak i završio je prije četiri godine Ekonomsku i birotehničku školu Bjelovar, istina iza nas su stajale neke pune i neke prazne boce piva.Uglavnom zapisali su nas što slijedi? :-?

 

 

Član 20.

Tko se na javnom mjestu odaje pijanćevanju ili uživanju opojnih droga ili drugih omamljujućih sredstava, kaznit će se za prekršaj novčanom kaznom u protuvrijednosti domaće valute od 50 do 200 DEM.

 

-Tako piše u Zakonu o prekršajima protiv javnog reda i mira, međutim mislim da se takva prijava ne može temeljiti na samo jednom zaticanju osobe u alkoholiziranom stanju na javnom mjestu!!

 

Da bi se nekome napisala prijava na temelju ovoga članka, te da ista ima prolaz na sudu mislim da bi istu osobu trebalo više puta zateći u ispijanju alkohola na javnom mjestu!!

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da ista ima prolaz na sudu mislim da bi istu osobu trebalo više puta zateći u ispijanju alkohola na javnom mjestu!!

 

tako je, nije dovoljno jednom, medjutim ovakve situacije se obicno i uz dodatak nekakve buke podvlace pod 13-icu jrm-a sa istom predvidjenom sankcijom.

 

takvo nesto ce se, pretpostavljam, i ovdje dogoditi, zasigurno policija nije ulazila u haustor sama od sebe vec po necijoj dojavi, a isto tako taj koji je dojavljivao to nije cinio zato sto ga nista nije smetalo... uglavnnom nebitno je tko je pio, a pored koga je pivo stajalo, bitno je da je drustvance galamilo i uznemiravalo susjede...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija