Jump to content

cekanje na odgovor o privremenom boravku


Ukrajinka

Preporučene objave

molim vas ako moze netko odgovoriti:ukrajinka sam ,22.08. predala sam zahtjev za privremeni boravak,i to su me poslali iz petrinske u sarajevo posto imam stalni boravak u bih,svrha spajanje obitelji.jos uvjek nemam odgovor.za koliko vremena po zakonu moraju mi odgovoriti??? i imam kratkotrajnu prijavu koju su mi produzili do 03.11.ako ne dobijem odgovor do 03.11.sta da radim jel se moram vracati u sarajevo po vizu ili ce mi jos produziti boravak u petrinskoj??molim vas na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
molim vas ako moze netko odgovoriti:ukrajinka sam ,22.08. predala sam zahtjev za privremeni boravak,i to su me poslali iz petrinske u sarajevo posto imam stalni boravak u bih,svrha spajanje obitelji.jos uvjek nemam odgovor.za koliko vremena po zakonu moraju mi odgovoriti??? i imam kratkotrajnu prijavu koju su mi produzili do 03.11.ako ne dobijem odgovor do 03.11.sta da radim jel se moram vracati u sarajevo po vizu ili ce mi jos produziti boravak u petrinskoj??molim vas na odgovoru

 

Evo, ja sam u istom problemu (brak sklopljen u BiH, kćer rođena u BiH) i rečeno mi je da bih odgovor od predavanja službenog zahtjeva za boravak, trebala dobiti u roku 30 dana a AKO bude negativan imam još 30 dana da napustim državu. Neznam šta je "petrinska" ali ako se radi o policiji, znam da oni odobravaju boravak samo na mjesec dana maksimalno a nakon toga postupak ide preko agencije za strance.

Javi kako je ispalo. Ja se bojim i predat zahtjev jer, ako bi me odbili, šta ću??? Rastat se s bračnim partnerom? Razdvojit djecu ili se odvojit od bebe? Odvojit nju od oca??? Pojma nemam...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija