Jump to content

odbili prigovor


tvrtko7

Preporučene objave

Sutkinja odbila prigovor za neposjedovanje A kategorije, te kao objašnjenje odbijenog prigovora navela to što skupa sa prigovorom nisam predao i određene dokumente koji bi potvrdili da sam uistinu redoviti student, nezaposlen, i teški socijalni slučaj.

Mogu li im ponovno slati prigovor te im skupa s prigovorom poslati potvrdu da sam redoviti student i još štogod?

Ili postoji nešto drugo što bi mi išlo na ruku?

Znam da sam zaslužio platiti kaznu jer sam kriv, samo me eto zanima jel postoji još nešto za napraviti što je u mojoj moći a da bi možda umanjilo iznos kazne koji je sada 3000 kuna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na obvezne prekršajne naloge imate samo pravo prigovor na njih, ne pravo žalbe nas presudu suda.

 

Očito da je sud po mom mišljenju pogrešno primjenio materijalno pravo i kaznili vas kaznom od 2.000 kuna (+ 1.000 za kacigu) umjesto da vas je kaznio sa 5.0000 do 15.000 kuna + ta kaciga, imate sreće.

 

Dokazni postupak je završen, teoretski su mogući izvanredni pravni lijekovi a u vašem slučaju to nije izvedivo.

 

Lako je biti general poslije bitke, ali da ste listali ovaj forum na vrijeme, ta greška vam se ne bi dogodila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija