Jump to content

savjet za mirovinu


darko1

Preporučene objave

Postovani molim savjet za moj problem.u invalidskoj sam mirovini zbog profesionalne nesposobnosti za rad od 2009 godine.primam 1960 kuna.kako preci u opcu sta mi sve treba.drugo pitanje dali postoji pravni lijek za moj problem.ja sam dragovoljac nemam rvi nisam ga ni trazio.ovako 1994 bio sam u pricuvi mupa dosavsi sa terena kuci prilikom skidanja uniforme ispada mi pistolj iz neispravne futrole i sam pistolj je bio neispravan,opalio je i tesko mi ozljedio natkoljenicu.kad sam skupljao papire 2008 godine pravnica u mupu mi je doslovno rekla da papire nemogu dobiti jer je proslo dosta vremena od tada i sada su drugi ljudi na duznosti.znam da mi je policajac kasnije rekao koji je radio uvidaj da taj pistolj nije smio biti u upotrebi.zdravlje mi se pogorsava noga boli sve jace 3 godine se ljecim ambulantno od ptsp molim savjet.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovismo o vašem zdravstvenom stanju, možete tražiti od HZMO-a u dogovoru sa vašim izabranim liječnikom novu procjenu radne sposobnosti i ukoliko je došlo do pogoršanja vašeg zdravstvenog stanja, možda i dobijete opću nesposobnost.

 

A ova nezgoda što vam se dogodila sa pištoljem .............?

 

Mišljenja sam da se zbog te nezgodacije iliti nesreće nećete "okorisiti".

 

Vi ste neoprezno rukovali vatrenim oružjem i sreća je da nije netko drugi nastrado.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija