Jump to content

jamac


isabelica

Preporučene objave

Dobrovoljni sam jamac i kao takva dospjela mi je rata od 1000 kuna za naplatu jer je vlasnik svoje poduzece doveo u stecaj.Oda tada su dvije god kako otplacujem taj dug.Posjetim banku da vidim koliki je dug i naravno obracunaju kamete i ja odlucim otplatiti u cijelosti taj dug(u medjuvremenu je smanjen),zatrazim potrebne potvrde,dobijem sve,uplatim i mislim sad je gotovo,a ono banka poslala novac na ziro racun poduzeca,a kako on blokiran,preusmjerili ga na placanje drugih vjerovnika,moje pitanje, ako tko mi moze pomoc,kako mogu rijesiti ovaj problem i da banka vrati novac na pravo mjesto,tj na podmirenje mog duga kao jamca???(pokusavala sam sama sa bankom,ali ne ide)

Molim za pomoc,ako tko moze i hvala svima na bilo kojoj pomoci,osim da nadjem dobrog odvjetnika i da on radi za mene,jer to ne mogu platiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije mi bila namjera ignorirati pitanje,prvi put kad sam stupila u kontakt sa djelatnikom banke,obecao mi je zatraziti povrat novca,u medjuvremenu ne radi vise,a njegov kolega me vuce za nos vec pola godine,to je odgovor banke.Zato sam se i obratila ovde da vidim ima li tko kakav prijedlog rijesenja ove zavrzlame,jer ja i dalje placam dug.

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija