Jump to content

naplata pozajmice koja nije vraćena a, ovjereno je kod javnog bilježnika


sirius 2

Preporučene objave

Imam ovjerenu potvdu pozajmice u iznosu 6000 eura kod javnog bilježnika u Jastrebarskom koja nije vraćena na vrijeme i pokrenut je sudski spor. Prema iskazu suda u Jaski ja sam dao lažan iskaz ( koji nisam potpisao a, nisam niti dao jer je izmjenjen) i dobio sam na moj zahtjev 1 godinu uvjeta a, novčanu pozajmicu koja je bila za rješavanje kredita nikada nisam dobio mada je naznačeno da 21-24 dan ako se ne riješi slijedi povrat sredstava . Kako čovijek koji je potpisan ima poduži dosije u policiji i to kriminalne radnje , namjerno se rastao od supruge i nema nikakva primanja niti nekretnine na koje bi mogao sjesti pa vas molim za savjet kako da naplatim pozajmicu koja nije pozajmica ?. Zaboravio sam navesti da sam imao svjedoke koji su bili nazočni prilikom predaje novca. Podigao sam kredite na godinu dana koji su mi sjeli na naplatu tako da mi je mirovina blokirana imama zaštićeni račun i ostao sam bez kuće koju sam htio kupiti i dao kaparu u iznosu od 3000 eura i uložio 15.000 eura u kuću . Imam suprugu neuposlenu i dvoje djece sina od 17 godina koji je invalid 80 % na dolnje ekstremitete i kćerku od 10 godina mirovina mi je 3540kn a. dobijem van 1750kn od čega živimo nas 4 i u stanu smo u koji sam provalio koji je u vlasništvu mirovinskog i imama rok za deložaciju . pokušao sam realizirati reprogram kredita ali mi cenzus prelazi 180 kuna i nemogu ga dobiti bez jamca a, to danas nema . Molim vas za pravnu pomoć jer nemam novčanih sredstava za plaćanje iste .Ja sam H.R.V.I.20 % mada to ništa ne znači . Hvala vam unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija