Jump to content

prometna komplikacija


ivangermany

Preporučene objave

Postovani,

 

slucajno sam naisao na forum i trebam pomoc. Naime radi se o prometnom prekrsaju s (0.61 smanjeno na 0.51 promila). Nemam niti jednu prekrsajnu prijavu u 7 godina niti za parking niti za bilo sto. Ovo mi je prvi put. Prekrsaj se dogodio 2011 srpanj, ja sam bio u Hrvatskoj sve do Rujna onda sam otisao u Njemacku. Od tada do danas zivim u Njemackoj,a u Hrv mi nije doslo niti jedno pismo sa suda niti od policije niti bilo sto drugo u s vezim s ovim prekrsajom.Sad ce dvije god od dogadjaja. Jedino je dolazila policija ali kazu zbog prijave boravista(samo jednom).

 

 

Zanima dali cu imati probleme na granici ako krenem na godisnji, gdje mogu da provjerim sta je s ovim slucajem, adresu prebivalista i osobnu jos uvjek imam na Hrv. adresi, ali cu to uskoro da promijenim posto ne zivim u Hrv.

 

Unaprijed Hvala. S postovanjem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošaljite nekoga u policiju da to plati.

 

Svega 1.000 i par kuna.

 

Možda dođe obavijest da vam se zabranjuje vožnja kategorijom kojom ste tada uhvaćeni, organizirajte da to netko primi umjesto vas, ali nije vas ni to nije briga jer ta zabrana vrijedi samo unutar teritorija RH.

 

Onda za vrijeme boravka u RH ne bi smjeli upravljati tom kategorijom vozila.

 

Možete imati znatne probleme na granici, možda je već sada za vama raspisana objava zbog prekršajne odgovornosti.

 

Bilo bi dobro da se telefonski čujete s nekim iz policije tko je upoznat s vašim predmetom, njima je u interesu da završe s tim što prije, suradnja se lako može dogovoriti.

 

Bliža rodbina je ovlaštena da zaprima svu vašu poštu, ali ne od poštara nego od policajaca.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija