Jump to content

zabrana pristupa


štadalje

Preporučene objave

Pomoć.Osoba koja me zlostavljala tek sad kad je 5.put prijavljena,dobila je sudsku zabranu pristupa meni na 50m.Nisam dobila nikakvo rješenje,a osoba je u tjedan dana prekršila sudsku odluku 3 puta,svaki put je došla policija i odvela ga i pustila na slobodu.Svaki dan živim u neizvjesnosti i strahu,ne znam zašto ga se pušta na slobodu i dokad ovako,ne mogu to više podnijeti,kad će dobiti nekakvu pravu kaznu kad se ovoga ne pridržava,dosadilo mi je zvat policiju ,a i njima dolazit.Šta da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pomoć.Osoba koja me zlostavljala tek sad kad je 5.put prijavljena,dobila je sudsku zabranu pristupa meni na 50m.Nisam dobila nikakvo rješenje,a osoba je u tjedan dana prekršila sudsku odluku 3 puta,svaki put je došla policija i odvela ga i pustila na slobodu.Svaki dan živim u neizvjesnosti i strahu,ne znam zašto ga se pušta na slobodu i dokad ovako,ne mogu to više podnijeti,kad će dobiti nekakvu pravu kaznu kad se ovoga ne pridržava,dosadilo mi je zvat policiju ,a i njima dolazit.Šta da radim?

 

I šta sad dalje da radim?Da čekam da se prolije krv?Zar nije kazneno djelo prekršit odluku suda,budućí da je odluku i donio kazneni sud,ne prekršajni?Da čekam dok me ne ubije,pa da onda završi u zatvor?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija