Jump to content

HEP Toplinarstvo Sisak ovrha na plaćeno


Adnanela

Preporučene objave

11.02.2013. blokiran račun hep toplinarstvo za račune 07/2011 184kn 08/2011 194 kn koji su plaćeni 07.mj 26.10. i 8mj.02.12. sa zakašnjenjem to je paušal jer ljeti i ne griju, ali i sa kamatom.Hep uvidom u poslovne knjige 28.09.2011. znači samo 12 dana nakon dospijeća drugog računa šalje javnom bilježniku prijedlog za ovrhu koji zaprima to 07.11. do tad je već prvi račun bio plaćen.29.10.2012. to dolazi u finu.Skidaju mi sa računa 1260 kn 12.02.2013. hrpu kojekakvih bilježničkih troškova i više nego što je navedeno u prijedlogu,...naknada fine i naravno dug sa kamatama do današnjeg dana.Odem u hep oni kažu da ja možda i jesam u pravu da to nije ok ali da pomoć tražim pravnim putem..? Šta da radim??Do dana današnjeg nisam primio ništa ovršni prijedlog ii opomenu ili bilo šta.. ..radi se o odvjetnicima Mađarić i Lui i biježnici Slavici Perić.Imam li temelja za vratit pare.

 

Bijesan!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija