Jump to content

zamolba


incika

Preporučene objave

Molim nekog da mi pomogne...

Napisala bih pozurnicu czss kod posredovanja pri rastavi jer su mi rekli da se ceka cc 3mjeseca a sluzbenica je na bo.najveci razlog je sto je suprug dobio nedavno od suca za prekrsaj uvjetno 6mj zbog nasilja i jednostavno se bojim.Sto da navedem i da li ce oni iznjeti i njemu da sam trazila pozurnicu. zahvaljujem za savjet

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prvo, pitanje je hoće li Vam ta požurnica uopće pomoći odnosno "požuriti" onoliko koliko bi Vama odgovaralo. Ovo što je i najveći razlog navedite i u požurnici kao razlog. Dakle, suprug je bio nasilan prema Vama i dobio je 6.mj. uvjetno, ne i zatvor. Vaš strah je razumljiv no morate znati da ako ponovi radnju da će onda i završiti u zatvoru. Ovo što Vas brine hoće li oni i njemu iznjeti da ste predali požurnicu vj. je povezano sa gore navedenim strahom, ali vj. hoće. Vaš suprug će valjda doći do spoznaje da neovisno o njegovim željama nikome, a najmanje djeci ( a ako idete na posredovanje onda ih imate) nije u interesu odugovlaćenje i nerješena rastava roditelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru,

u svemu ovom je najteze to sto smo jos u zajednici jer on nece da se odseli i ponasa se kao da je sve ,normalno,ustvari i rekao je da nece da ide ,navodno,zbog djece a znam da se sve ceka pa tako i czss pa poslije sud jednostavno iz nekih primjera znam da tad dodju i godisnji a uz to i ta uvjetna ce isteci.nisam pametna sto napraviti da li pozuriti a ako mu kazu sto ce biti nakon ...hvala jos jednom

p.s. da li znate je li se i on trebao javiti u centar jer moja odvjetnica je u roku predala papire sa suda...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija