Jump to content

Pitanje vezano za predstečajnu nagodbu


nikacdc

Preporučene objave

Dobar dan, zanima me jedna stvar.

 

Ja sam bivši djelatnik jedne tvrtke koja mi nije isplatila oko 4 plaće, otpremninu itd.

Ta je firma dala prijedlog za pokretanje predstečajne nagodbe i 24.1.2013. je doneseno rješenje kojim se poziva dužnika (tu firmu koja je meni dužna) da u roku 20 dana od primitka tog poziva dopune nedostajuću dokumentaciju inače će se prijedlog za otvaranje postupka odbiti.

 

Do današnjeg dana ( 1.3.2013.) nema nikakvih novosti, ni na stranicama FINE, u obliku dokumenta da je nagodba prihvaćena, a ni na stranicama NARODNIH NOVINA gdje bi trebao biti objavljen stečajni postupak (u slučaju odbijanja pokretanja postupka predstečajne nagodbe, FINA je dužna podnijeti prijedlog za otvaranje STEČAJNOG POSTUPKA).

 

Zanima me što bi to moglo značiti?

Da li je možda sve to još u procesu, da li ima šanse da će se otvoriti predstečajna nagodba ili nešto treće?

Da li se na stranicama FINE objavljuje i ako je dužniku odbijen postupak otvaranja predstečajne nagodbe, tako da vjerovnici otprilike mogu znati na čemu su.

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija