Jump to content

HITNO :socijalna sluzba i imovina itd...


zimbo

Preporučene objave

Ovako,otac vec duze vrijeme ne zivi samnom,ja sam ozenjen otac djeteta podstanar s malom placom.Otac mi je zivio s mojom babom na otoku i kad je ona umrla nastaju problemi,ostao je bez prihoda(babina penzija) i fali mu jos godina za penziju.zatrazio je pomoc od socijalne sluzbe i dobio je s time da sam se ja morao pismeno odrec skrbnista,inace bi se ja trebao skrbit za njega.(ne znam kako s ovom placom 3500kn)Prije 3 mjeseca se stanje pogorsalo zbog teske depresije je zavrsio u psihijatriji na Rabu,nakon 3 mjeseca ga pustaju van,neko kratko vrijeme je bio doma i prije nekoliko dana ga opet salju na rab.Cuo sam da ga socijalna sluzba zeli stavit u dom i uzet mu cijelokupnu imovinu za uzvrat,cca 500000E(teoretski bi mogao sve prodat stavit novac na banku i zivit od kamata u domu)Da li oni to mogu uciniti je moje pitanje i imam li ja ikakva prava posto sam se odrekao skrbnistva??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija