Jump to content

Kako vratiti oduzetu vozačku?


Domagoj Mutic

Preporučene objave

20.01.13 sam ostao bez vozacke na 6mj. radi 0.75 alkohola u krvi.na licu mjesta je jedan gospodin nazvao svog dobrog kolegu policajca i kazna je "NAVODNO" bila sredjena. Naravno nisam se zalio smatrajuci da je to, to! Za cca Mjesec i pol dolazi mi doma posta iz Policiske uprave da mi se oduzima vozacka na 6mj. Danas sam dobio priliku za sezonski posao za koji mi treba vozacka. dali je moguce dobiti vozacku nazad na neko odredeno vrjeme dok imam priliku odraditi sezonu???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Obavijest ste primili i nema "veza" i "sređivanja".

 

Umjesto da ste išli pošteno, pisali prigovor koji bi sigurno bar djelomično bio uvažen i znatno umanjio trajanje zaštitne mjere, vi ste se uzdali u protupravne radnje i prošli najgore što ste uopće mogli proći.

 

Zapravo može još i gore, zavisi kada će te shvatiti bit stvari.

 

Zaštitna mjera ne vrijedi za ostale kategorije vozila, jedino za onu kojom ste počinili prekršaj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma jasno mi je to. Prije svega ja od nikaoga nisam niti trazio da mi ucini tako nesto preko veze. vec je gospodin to napravio samoinicijativno i obavio razgovor u autu s osobom X dok sam ja vani cekao da mi gospoda policajci napisu kaznu. a ja sam naivno tomu svemu i povjerovao i na kraju izvukao deblji kraj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Javili ste se na pravni forum čiji je sadržaj dostupan javnosti, pišete da se nešto radilo preko "veze", a to je očiti primjer sistemske korupcije koja kod dotičnog policajca nije uspjela.

 

Bravo policijo.

 

Ako ovo smatrate moralnom prodikom - zahvaljujem, i drugi ću put.

 

Odgovor ste već dobili u četvrtoj rečenici odgovora pod #4, to je način kojim se uspješno izigravaju izrečene zaštitne mjere.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija