Jump to content

Razvod - javne osobe


nova

Preporučene objave

Imam želju samo obratiti pažnju, nadam se da to smijem ovdje, na članak u prošloj Gloriji.

Nadam se da će ga pročitati mnoge majke ovdje koje teško pogođene razvodom vode borbu s bivšim muževima preko svoje djece. Naime radi se o našoj sportskoj novinarki Anamariji Ivaniš rođenoj Vuković, koja se razvodi nakon kratkog braka u kojem je tek rođena curica, jer joj je suprug priznao da se zaljubio u drugu ženu te da s njom već čeka dijete.

Vjerujem da joj je teško, ali kod nje razum na sreću prevladava. Između ostalog pročitajte sami da ne prepisujem tekst.

Ana svaka čast i sretno tebi i tvojoj curici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Super da si to spomenula. Čitala sam to prije neki dan i stvarno svaka čast Ani.

Ja na žalost nisam bila takva od samog početka, ali sam uspjela prebrodit, uz pomoć nekih ljudi, to što mi se desilo. Naravno, ne želim to nikome, ali ako se već desi, a može sedesiti svakome, onda treba raditi sve samo u interesu djeteta. Za dijete je najbolje da ima u svakom trenu kada to poželi i jednog i drugog roditelja, da ga roditelji, bez obzira što su razvedeni, zajedno odgajaju i da mu zajednički pruže sve što je u njihovoj moći, te da dijete u nijednom trenu ne osjeti mržnju i ogorčenje među roditeljima.

Možda nisam prebolila čovjeka kojeg sam voljela više od ičega na svijetu, ali kad spoznaš da on tebe voli samo kao prijatelja, pokušaš prihvatiti situaciju takvu kakva jest, a ne zagorčavati život samoj sebi i svima oko sebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija