Jump to content

tužba protiv nadležnog centra za socijalnu skrb


baxdimitrus

Preporučene objave

Kako i na koji način se može napraviti tužba protiv nadležnog centra u smislu nanošenja duševnih boli ili nešto slično, jer su napravili toliko propusta da to nije za vjerovati, meni su postavili dijagnozu, a supruzi su dali mišljenje, u posredovanju kod razvoda braka. Moja je dijagnoza bila napisana tako da ne bih smio uopće uokolo se šetati i družiti sa ljudima a kamoli se družiti sa djecom, te naravno po tome ne bih smio niti raditi. Sutkinja je uzela u obzir "mišljenje" centra te naravno donijela privremenu mjeru kako to i PRAKSA nalaže dva puta tjedno i svaki drugi vikend . Naravno ništa iz te dijagnoze centra nije točno, te posjedujem svu potrebnu med. dokumentaciju, te odgovore nadležnih ministarstava i ostalih ustanova koje su uključene u rad CZSS-a. Najveći problem je u tome što se moja uskoro bivša ne želi baviti sa djetetom niti ima vremena, ali jednostavno želi preko djeteta napakostiti, jer drugačije ne zna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija