Jump to content

Oslobađanje participacije


marina010

Preporučene objave

Dan, ako sam pogriješila mjesto objavljivanja unaprijed se ispričavam.

 

Moj suprug i ja živimo odvojeno, imamo sina koji živi samnom i sa mojim roditeljima. Prilikom promjena mjesta boravka u policijskoj postaji potpisali smo sve potrebne papire, izjavu o suprugovoj dozvoli da dijete živi sa mnom, a moj otac kao vlasnik stana potpisao je da možemo živjeti sa njima.

Kada sam došla na zdravstveno promijeniti i tamo adrese, svoju i djetetovu te obnoviti svoju karticu oslobađanja participacije (onu smeđu iskaznicu) gospođa mi je rekla da moramo ići kod javnog bilježnika gdje moramo dati izjavu da neživimo zajedno i da trebamo za to svjedoke. Ja sam nezaposlena i nemam nikakva primanja.

Zanima me što dalje?

Koji su postupci sada i što je bolje? Pridružiti se roditeljima u zajedničkom kućanstvu u kojem samo otac ima primanja, mirovinu? Ili da se vodimo samo ja i moje djete? Nerazumijem ako smo svi na istoj adresi zar to već nije zajedničko kućanstvo? Te ako smo već sve potpisali u policijskoj postaji zašto sada treba ići kod javnog bilježnika??

 

Unaprijed hvala i ako je malo zbrčkano pitanje sorry..al cijeli dan jurcam od jednih do drugih i više neznam što i gdje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija