Jump to content

preporucite mi odvjetnika za ovo


ivica75

Preporučene objave

Imam status djete smrtno stradalog HB bez oba roditelja,te sam bio na uvjetnoj kazni zbog mislim cl.129- usmena prijetnja i javljam se na natjecaj za posao u javnoj sluzbi i dostavljam SVE NAVEDENO od dokumenata u 5.mj.2012. u Oš.Visnjevac. Dana 7.9.2012. Ravnatelj me izvjestava da su primili mail u kojem pise da sam na uvjetnoj do 4.12.2012.te kao takav da cu dobit otkaz. Meni pozli i odem na bolovanje tada te mi 25.10.2012.dolazi na kucnu adresu dok sam na bolovanju izvanredni otkaz ugovora o radu . Tuzim poslodavca i dobijem presudu te se on zali i zupanijski sud ukida prvotnu presudu i sad to cekam. Sto da radim? Ja se neosjecam uopce krivim. I jos nesto da li min.pravosudja smije dostavljat poslodavcu da li sam kaznjen? Cuo sam da ne,te po tome imam li osnove tuzit i min.pravosudja? Napominjem da cu se obratit i predsjedniku RH kao i ministru branitelja gosp.Maticu. Bio bi zahvalan da mi odgovorite. S postovanjem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Očito je da zapravo niste ni zadovoljavali uvjete primarno raspisanog natječaja a za što na neki način ni niste podnijeli ispravu koja je naknadno pribavljena, no to je ono što sam uspio valjda isčitati iz ovog što ste gore naveli, možda sam pogriješio jer je ovo gore malo kontradiktorno?????

 

Najbolje je pričekati pravomoćnu odluku suda u postupku koji je u tijeku, a ovisno o tamo utvrđeno činjeničnom stanju i dalje postupati prema navedenom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Očito je da zapravo niste ni zadovoljavali uvjete primarno raspisanog natječaja a za što na neki način ni niste podnijeli ispravu koja je naknadno pribavljena, no to je ono što sam uspio valjda isčitati iz ovog što ste gore naveli, možda sam pogriješio jer je ovo gore malo kontradiktorno?????

 

Najbolje je pričekati pravomoćnu odluku suda u postupku koji je u tijeku, a ovisno o tamo utvrđeno činjeničnom stanju i dalje postupati prema navedenom.

 

ne,ne sve sam ja podnio u trazenom natjecaju ,ta isprava od min.pravosudja nije ni trazena u natjecaju... karikiram idem kupit mobitel npr. kupit cu mobitel ,necu kupit mikrovalnu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija