Jump to content

Podstanari 3 mjeseca nista ne placaju, fizicki napali....


anonimno

Preporučene objave

Sto da radimo, a da sve ovo sto prije i bezopasnije zavrsi???

 

Prvih nekoliko mjeseci su sve placali redovito... Ali zadnja 3 mjeseca ni podstanarinu, ni rezije. Pocelo je s njihovim bunjenjem da im je struja previsoka, a na pitanje da nije sjela uplata, pa da pokazu kopiju uplatnice, su odgovarali da ih je on morao odnjeti odvjetniku da mu smanji alimentaciju (oboje su ostavili svoju djecu...). Na pocetku mu je moja mama vjerovala, iako je sumnjala, ali nije htjela dizati frku, sve dok je postojala sansa da ili oni plate, ili da odu...

Nakon jednog takvog razgovora nakon kojeg smo definitivno shvatili da oni ne namjeravaju platiti, iskljucili smo im struju, nakom cega nam je javljeno da su oni pustili vodu da curi iz svih pipa... On je na kraju pozvao policiju jer mu je mama iskopcala struju i policija je dosla...

Prosli tjedan kad je moja mama dosla pitati opet sta s uplatama, on joj je rekao da neka samo proba napraviti jos jedan korak....digo se zgrabio ju prvo za ruke izvlacio ju van, a onda za vrat. Ona mu je samo rekla da ce pozvati policiju i otisla, dosla je policija i rekla njoj posto nema slomljene kosti i sl... nista, i da ona nema njega sta uznemiravati i sl...

Jucer smo saznali da su oni podnjeli prijavu pritiv nas i da cemo im morati ukopcati struju i vodu(koju cemo mi placati!!!) + da su jucer prevarili jednu 96godisnju susjedu koja ima kucu nasuprot nas, ali tamo vise ne zivi, tako da su posudili auto, odvezli ju frizeru, pa u kucu da si ju malo vidi, na odlasku zakljucali vrata i kljuc zadrzali, a baka se nije sjetila ni skuzila dok nije dosla u dom i sad ne zna sta da radi, jer joj je nakon toga druga susjeda javila da nikako ne dolazi doma. A inace socijalna sluzba je sve to bila dogovorila da nasi iznajme tu kucu (a nakom smrti bake socijalna raspolaze s njenom imovinom)...

Oni trenutno koriste i nas i njen prostor, a nikome nista ne placaju.

Mama je otisla i do njenih roditelja, da im kaze sta se dogada i pita sta je to...gdje je saznala da je ona opljackala obiteljski ducan, ispraznila bratove kartice, uzela njihovu i djecju zlatninu, ostavila svoje dvoje male djece... da svuda gdje je radila je bila neka placka, manjak novaca i sl. Njena mama ima informaciju da su oni kupili tu kucu od bake i da postavljeju centralno, da su namjestili nas prostor (koji je novo ureden i namjesten!)...

 

U jednoj fazi mama je s njim napravila neki ugovor koji je njemu trebao kao dokaz da mu se smanji alimentacija, sto joj je savjetovao odvjetnik (isti,koji je sad s njima napisao tuzbu protiv nje zbog struje), posto je taj covjek htio da mu se prijavi mjesto boravka, a na sta moja mama nikako nije htjela pristati (posto smo vec imali tj. jos imamo slucaj u kojem mi ne mozemo odjaviti tu osobu bez nje, a njega vise nema, pa policija za sva njegova sranja stalno dolazi nama)). Uglavnom, on s tim ugovorom svima mase pred nosom, jer na njemu pise17.7.

 

I + oni se dvoje tretiraju socijalnim slucajevima, cijelo su vrijeme zdravi na bolovanju, a on je sad dao i otkaz kako ne bi placao alimentaciju... Socijalan slucaj?

 

1. Kako to da taj ugovor toliko vrijedi ako nije potvrden kod javnog biljeznika?

 

2. Da li taj ugovor moze biti vazeci posto vlasnica kuce nije moja mama (a s bakom koja je se on nije ni cuo ni vidio? niti mama ima bakinu punomoc)

 

3.Kako je moguce da oni imaju pravo biti u stanu koji vec mjesecima ne placaju, taman da imaju sve ugovore ovog svijeta?

(Mama im je na pocetku rekla ukoliko dode do ne placanja - ona datum na koji je trebala biti izvrsena uplata smatra otkaznim rokom od mjesec dana, bez nekih dodatnih razgovora..)

 

4. Sta mi sad mozema napraviti? A da ne traje 5 godina, jer nemamo novaca da ih uzdrzavamo i ta najmnina nam je potrebna kako bi mogli pokrivati svoje mjesecne izdatke, jer taj prostor nismo dobili na lutriji kao oni.

 

5. Znaci li to da svatko kome tko nema rijeseno stambeno pitanje moze uci u neciji stan kao podstanar, ne placati i zivjeti unutra bez nekih pravnih problema? (jer kad je policija dosla i rekla da ih se ne smije smetati, dodali su i to da jedni drugi ljudi imaju tako podstanare vec 3 godine, dok proces lagano tece...u njihovu korist naravno)

 

Sta da radimo???? :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma jučer sam odgovarala na sličan post. ustavnu kategoriju nepovredivosti vlasništva okačit mačku o rep. pravno ste u komi-jer će cijeli proces trajati godinama. što se isključenja struje tiče vaša mama je vlasnik, a vlasnik sa svojom stvari može radit šta hoće. što se tiće fizičkog napada na vašu mamu-ako je pri tome i prijeto kazneno ga prijavite za prijetnju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a za što bi oni vas tužili?zato što žive bespravno u vašoj nekretnini na vašoj grbači? tužba na iseljenje i naknadu štete nadležnom općinskom sudu-legalan način koji traje godinama dok oni lijepo koriste vašu nekretninu besplatno, a na kraju kad dobijete parnicu treba to i ovršiti- daljnjih par godina, a naknadu štete nećete moći ovršiti jer ste i sami rekli da su dotični socijalni slučajevi.

ne baš legalan način- pronađite odgovor na ovu temu koji sam jučer dala. ja sam svoj problem tako riješila jer mi ne pada na pamet uzdržavati gamad u svome,nisam ja socijalna služba

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

oni imaju pravo biti unutra jer ste im vi to dopustili, a kada su prestali izvršavati svoje obveze izgubili su to pravo. da ja svoj problem nisam riješila kako jesam, išla bi tužbom protiv podstanara, a kako znam da bi to trajalo godinama tužila bi i rh zbog toga što nije dala adekvatnu zaštitu mom pravu vlasništva koje je kao što sam rekla ustavna svetinja-a busamo se da smo pravna država

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

inače postoji institut zaštite posjeda (pokrenuti postupak za smetanje posjeda)- koji sud provodi po hitnom postupku, ali koji se mora podnijeti u roku 30 dana od dana saznanja za smetanje posjeda, a najkasnije godinu dana od izvršenog smetanja posjeda. također dopuštena je uporaba sile tzv. dopuštena samopomoć, znači nasilno uđete u stan, a ako to izvršite van rokova navedenih gore, odgovarate za eventualnu štetu koju pritom nanesete, a mislim da je u vašem slučaju ne bi trebalo biti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hval ana savijetima!!!!!

Evo, malo prije je susjeda koja si je s njima ok (koja im je dala struju kad smo im mi iskopcali, javila da ce oni iseliti sav nas namjestaj, sve nase stvari sebi i sebi u kucu koju dobivaju kao "socijalni" slucaj!!!!!!!! Na policiju je mama otisla iako je svjesna da od njih nista, tamo su ju 3 policajca odj... i tako se opet vratila s nicim i zakljucala u kucu, jer ju je strah. A negog tko bi nam ih pomogao izbaciti/zaplasiti nismo nasli, bar ne za sad...

 

:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dakle, moji im pokusali izbaciti stvari i zamijeniti bravu dok ih nije bilo, ali nisu uspjeli. Ona se vratila ranije, a onda je pozvala i njega. On je pozvao policiju... Kad je dosla policija brava je bila zamijenjena, ali sve stvari jos nisu bile vani. On je policiji pokazao ugovor i policija je rekla da ga moramo pustiti nazad unutra.

Kada je mama rekla da ona nije vlasnica nekretnine policija je trazila vlasnicki list, kojeg mama nije imala kod sebe i nakon toga definitvno rekao da im damo kljuc od nove brave. Kad je moj brat policajcu rekao da i kuca preko puta koju koriste takoder nije njihova, policajac mu je odgovorio da se to njega ne tice.

Izmedu ostalog, podstanar se na zgrazanje susjeda po cesti presetavao sa sjekirom, pa sa nozevima, za sto je policija prvi put uvazila prijavu moje mame, ali je dan kasnije rekla da je to alat (da je on isao sijeci drva i sl.). A na pitanje sta bi policajac napravio da se njemu nekto sece s nozem, je odgovorio da bi ga on upucao...

Danas smo saznali da mama ima hrpu prijava od prije kad je koliko smo mi bili svjesni sve bilo super... Zdnju su podnjeli sad da im je ukradeno 3500kn... Sto naravno nije istina, ali ajde ti to dokazi...

Mislim da mama mora na sud negdje oko 13.7... Ona je sad totalno u komi, odustala je od svega...

Ima li I S T A sta mozemo??????????????????????????????????????????????????????????????????????? Kako je moguce da oni imaju tolika prava i mogucnosti, a mi nikakva????

Zasto se policija svaki put prema mojoj mami ponasa kao prema govnu (kad je ona zvala za davljenje dosla su 2 policajca, a kad je on zvao da su mu izbacene stvari doslo ih je vise u vise automobila...), danas su se izderali na nju da kako se ona usudi trositi njihovo vrijeme...

????????????????

Ona je gotova... Vise nema snage za nista... Sta da radimo????

netko je predlozio da im mora dati na pismeno trenutni otkazni rok. Ima li to ikakvog smisla? I dalje ostaje problem kako mu ga uruciti, a d aga sigurno procita?

Netko drugi je rekao da baka kao vlasnica nekretnine ima pravo traziti delozaciju iz svog objekta i da to kao ide hitno (sta je hitno i brzo u ovoj drzavi?)

Treci prijedlog je kao da probamo ici n afinjaka (halo???) d aim se napise pismo u kojem razemo da ukoliko napuste nas objekt necemo imati nikakva potrazivanja...

 

Kad ga je moj brat pred policijom pitao kad je zadnji put ista platio, on je odgovorio da njemu u ugovoru nigdje ne pise da on mora ista placati...

 

Molim vas pomozite!

Ima li ikakav nacin?

Da li ga opet pokusati izbaciti, pa imati spreman vlasnicki, da li bi bakin zahtjev za delozacijom imao smisla? Da li oni zbilja rade svoj posao kako treba ili ga stite vise nego sto bi htjeli.

Danas je njena mama rekla da je ona drzavi duzna oko 100 000kn, ne kuzim od kud toliki dug... i kako...

Nakon tone prijava koje su oni podigli za moju mamu, ne znamo sta su sve izmislili, to ce mama pokusati saznati sutra... Kako se to uopce moze zavrsiti ako mama ne nade snage i nacin da ona preuzme stvar bar donekle u svoje ruke...

 

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Di mi zivimo?????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa taj prijedlog za deložaciju vam je tužba- to nije uopće hitno- meni se sve čini da taj lik ima neke veze na muriji. što se tiče dokazivanja ukradenog novca oni su dužni dokazati da ga je ukrala vaša mama, a ne obrnuto-ona ne mora dokazivati svoju nevinost. kad je moja mama učinila ovo što vama nije uspjelo isto je došla murija ali je ona tada već bila u stanu i promjenila bravu pa kad su došli ja joj kažem nek joj pokažu nalog-na što su se murijaci samo pokupili.jer nisu htjeli doći kad ih je ona prijavila, a sad na njihovu prijavu dolaze, e malo sutra ćete ući u mamin stan bez naloga, i šta oni imaju tražiti vlasnički list ko su oni nek si idu u gruntovnicu pa nek si ga sami vade-malo sam emocionalna jer znam kroz šta prolazite.a to što oni neće zaprimit k prijavu vaše mame a ovaj se šeće sa sjekirom-ove bezobrazne murijake fino zapisat ime,prezime i broj značke pa u petrinjsku prijaviti odjelu za zakonitost postupanja

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

javit ću vam brojeve nn-a.

2. ja sam vam samo rekla kako smo mi postupili i što se dogodilo, a da li su poliicajci imali pravo njih vratiti u stan ili ne ne znam, ali sudeći po mom iskustvu ne. ako ste vi u stanu, a policija nema nalog, tada nema šta tražiti od vas- moje mišljenje, ne držite ga se ko pijan plota jer sam vam rekla da sam totalno emocionalna

3. definitivno su krivo odradili svoj posao kad nisu zaprimili kaz. prijavu vaše mame i kad nisu reagirali na ovo nanašanje sjekira i noževa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ovako, poslali smo im otkazni rok, kojeg je na nase veliko iznanadenje preuzeo (vjerovatno zabunom, jer je mislio da je poziv na rociste za moju mamu), u subotu im istice... E, sad oni se sigurno ne ce sami iseliti, da li da sad pokrecemo postupak za delozaciju, ili ih mozemo opet probati sami izbaciti. Zadnji put ih je policija vratila unutra jer su oni mahali ugovorom, e sad bi taj ugovori trebao biti nevazeci (u njemu pise otkazni rok 10 dana i u subotu istice 10 dana od njegovog preuzimanja, imamo njegov potpis s datumom kad ge je preuzeo).

Da li da ih ponovo izbacujemo? Ili da cekamo delozaciju? Nama je najeci problem, to sto su oni rekli da ce odseliti sve nase stvari...a namjestaj nam je jos unutra, neke manje stvari(sude, deke... su vec prenjeli).

Oni sad stalno borave u kuci preko puta, a kod nas idu na wc, tako da je uglavnom prazno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kojim jezikom se ovdje prča? postupak deložacije kak vi to zovete pokreće se u vašem slučaju tužbom- vlasničkom za povrat stvari, a to traje godinama. ak ih idete sami izbacivat može se protiv vas podić kaz prijava za kazneno djelo samovlasti.

što se tiče vaših stvari koje oni uzimaju mogla bi se nategnut neka krađa koja će se gonit ovisno o vrijednosti stvari

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo nije mjesto na kojem se dijele ovaki savjeti, no mislim da bi ste se trebali postaviti na što je moguće agresivnij način. Ako su vam prošli spomenuti rokovi za samopomoć, a sudskim putem ne možete zaštiti svoja dobra koja oni svojataju, onda vam ostaje krajnja nužda, jer iz navedenog proizlazi da su svi njihovi postupci protupravni.

Bit će da ja i neka veza tu u pitanju u policiji kad tako postupaju.

 

Sjetite se kako su nedavno reagirali građani kad je lokalni moćnik i naslnik premlatio palicom retrdiranog čovjeka - razbili su mu lokal.

Kad sve zakaže, kad nema od nikoga pomoći, skupi snage i obračunaj se s nepravdom koja ti se nanosi.

Znam da ja bih pod cijenu života ma što o meni netko sad mislio i na ovaj moj post odgovorio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako stvar promatramo principijelno - po meni bi, recimo, bitno pitanje bilo - u kojim slučajevima je policija uopće ovlaštena uredovati na tuđem vlasništvu (bez naloga).

Naime, načelno znamo da policija ne može ući u stan bez (sudskog) naloga; - ako je to tako, rekao bih da bez naloga ne mogu stupiti ni na Vašu nekretninu (dakle, niti ući u Vaše dvorište) - nadalje ne vidim kako vas policija može prisiliti da predate ključeve nove brave podstanarima. Eh, sad', nekom bih normalnom logikom rekao da postoje iznimke od načela nepovredivosti vlasništva - dakle da policija može, u određenim slučajevima (npr. u slučajevima "akutnog" ugrožavanja nečijeg života i imovine itsl.) uredovati i bez naloga. No, spada li uredovanje policije iz razloga da se podstanarima uključi struja (?!) ili da im se, bokcima, predaju ključevi nove brave u slučajevima koji "opravdavaju" postupanje bez naloga.

Priznajem da ne poznajem dovoljno propise koji su skopčani s cijelim slučajem, ali mislim da zaista ne bi bilo naodmet policiju pitati (kada Vam se pojave na ulazu u dvorište), jesu li oni ovlašteni uredovati na Vašem vlasništvu (zk izvadak imate) bez naloga (a iz razloga zbog kojega su došli). Naime, na Vašoj nekretnini nije ugrožena ni (Vaša) imovina niti nečiji život. Prije toga ste, naravno, promijenili bravu, a podstanaru iselili stvari (možda ga i pozvali da ih preuzme).

Samo jedna sitna digresija (iz vlastitog iskustva) u pogledu ovlasti policijskog uredovanja na privatnoj imovini.

Dakle, priča se događa prije nekoliko godina - tek sam uselio u (svoj) stan u novoizgrađenoj zgradi, a stan iznad mojega se još uređivao. Uglavnom, vodoinstalateri su u petak završili posao, zaključali susjedov (prazan) stan i otišli; u subotu u zoru budi nas susjeda ispod nas (misleći da je uzrok curenja kod nas). Tek tada primjećujemo da su nam svi zidovi u stanu vlažni i da se voda i dalje slijeva od susjeda iznad nas. S obzirom da je stan iznad neuseljen (a vlasnika nismo još upoznali i nemamo nikakav trag kako doći do njega), zovemo policiju i vatrogasce - vatrogasci zaključuju da baš ne bi razbijali - kod susjeda su naime odmah postavljena protuprovalna vrata - po riječima vatrogasca, trebalo bi im dosta vremena da ih razvale (a pri tome bi stradalo i pola zida). Policija pokušava preko svoje centrale doći do vlasnika (u međuvremenu se našao netko od susjeda tko je znao ime i prezime te da je čovjek iz Slavonskog Broda).

Policajci bezuspješno traže vlasnika - dulje od pola sata (razgovoraju i provjeravaju preko svojih službi). Voda nam se i dalje slijeva niz zidove i sada je to već omanja poplava. Ali OK, normalno je da se pokuša čovjeka naći, pa čekamo i dalje. Policija ne zna kaj bi (a oni od početka nekako nisu za to da vatrogasci razbijaju vrata susjedu). Pada mi na pamet da bi se možda moglo ući u stan preko balkona susjedovog susjeda. Policajac i ja odemo gore (tj. na balkon susjedovog susjeda) i na moju neopisivu radost, utvrđujemo da se, ne samo može prekoračiti na susjedov balkon, nego da se može(bez razvaljivanja) ući i u stan (jer su balkonska vrata ostala otvorena). Sav sretan, kažem policajcu - kadli me ovaj zapanji tvrdnjom kako ON NE MOŽE UĆI U TUĐI STAN (valjda ne može zbog tako "minorne" stvari kao što je otklanjanje uzroka uništavanja moje imovine). Na što ga ja (ništa ne kužeći) pitam da zakaj ne može ući - a on da ne može bez vlasnikovog dopuštenja, moglo bi se postaviti i pitanje nestanka nečega iz stana (na što mu ja objasnim da je stan prazan, da je u njemu voda već par desetaka cm visine, da će mu i vlasnik biti zahvalan ako uđemo i vidimo odakle ta vodurina itd.)... Ali ne, on to NE SMIJE ... eh sad, meni pukne film, skinem cipele, zaronim s balkona u čovjekovu sobu i u kupaonici zatvorim vodu (vodoinstalateri lijepo bili ostavili da curi).

 

Što sam htio reći ... ako se policajac nije usudio, bez vlasnikovog dopuštenja ući u stan u takvim okolnostima (u kojima je definitivno i "akutno" ugrožena nečija imovina), rekao bih da nije logično da može bez Vašeg dopuštenja uredovati na Vašem vlasništvu, kako bi razgledao kakvu bravu Vi imate na svojem stanu (i dogovarao razmjenu ključeva između Vas i podstanara) ... pa kaj on, u krajnjoj liniji ima s time i što on štiti - kakvo pravo, čiji život, imovinu itd.....

Možda sam ja potpuno u krivu u smislu zakonske regulative, ali mislim da bi bilo dobro pogledati zakon o unutarnjim poslovima, u dijelu koji propisuje ovlasti policije u smislu (ne)povredivosti privatnog vlasništva.

 

Da ne zaboravim - vezano za prijave podstanara protiv Vaše majke, koliko ja znam, lažno prijavljivanje je kazneno djelo - eh sad' - rekao bih da, ukoliko su barem neke od tih prijava "nebulozne" te ih je, recimo, već i policija odbacila kao neosnovane, zašto ne podnijeti kaznenu prijavu protiv podstanara (radi lažnog prijavljivanja). Mislim da bi moglo biti jako zanimljivo.

 

Eh, priznajem da sam i ja ovo shvatio emocionalno ... tako da baš i ne znam može li Vam naprijed napisano stvarno i korisiti.

U svakom slučaju, puno sreće, probajte se oboružati znanjem i nepopustiljivošću...

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...vjerovatno cemo probati jos jednom. Oni naravo nisu iselili, on je jutros bio unutra, kroz prozor se vidi smece po podu... Problem je sta oni nista ne rade, a usli su u tu kucu preko puta i cijeli dan gledaju sta mi radimo = jako je tesko naci trenutak da njih nema... Kad smo zg policiju pitali za neke stvari, vezano uz radi ivanicke policije rekli su nam da i inace ima prituzbi na njihov rad i da ih mozemo, ako se neke stavri ponove, prijaviti u zg, ali je moju mamu strah da im se jos vise ne zamjeri.

Sto se nijhovih prijava za mamu tice, npr. prve su da ih maltretira, a ona i danas u mobitelu ima poruke koje im je slala i poruke koje su oni njoj slali - po kojima se vidi da ih ona sasvim lijepo trazi da plate i njohove kako lazu da su uplatili, samo sumnjam da je to policiji neki dokaz, a za 3500kn da smo im uzeli, policija u zg (koja je ispitivala mog brata ) nam vjeruje. Kao 1. ko da bi on u nasoj kuci drzao te novce, kad je skoro stalno preko, 2. od kud mu ti novci, 3. ma da smo ih i nasli ko da bi ih isli uzeti i raditi si probleme, ali to su samo rijeci, a ne dokazi... Trenitna nam se ####a za novce, samo da izadu iz nase kuce i da nam ne rade probleme.

Ma, koma, ne znam, vidjeti cemo. Ja sam sad uglavnom tamo da pazim da nesto ne odnesu...samo sam na kratko u zg...

Baka ne moze biti prisutna, ali je dala mami punomoc, pa bi to trebalo vrijediti ili?

Hvala na savjetima...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ljudi moji... ako su ti ljudi normalni....? Evo, izgleda da je gotovo. Mi vec imali plan A, B i definitivno odlucili jos jednom pokusati (by the way mi trenutno nismo uopce imali kljuc od stana) uz busenje brave itd. Kad 20. on oko 23h dode do nase kuce i pita di je mama i vrati joj kljuc. Samo tako ni a, ni b. 20. 12. je usao i sad on kao 20.7. vraca kljuc. Sta se u njegovoj glevi dogodilo...???? Mozda je dobio neku informaciju koja mu ne ide u korist, mozda je uspio smotati baku da mu potpise ugovor za kucu (ona kaze da nije, ali vlasnik starackog doma kaze da je, da je bio i javni biljeznik...). Uglavnom dao nam je kljuc.

Stanje u kojem je stan ostavljen bolje da ne opisujem, slikali smo sve, imamo svjedoke, ali si s tim mozemo obrisati guzicu.

Odnjeli su apsolutno sve (cak i strik za ves!!!!), ali je na srecu ostao namjestaj. sve prljavo i odvratno, kroz prozor smrdi van, a nasred kupaone na podu ####, negdje u cosku dvoje njenih gaca... Mislim sta da vam pricam.

U smecu koje je bilo po podu smo nasli neke njegove prijave, tuzbe i sl. izmedu ostalog i ono sto je on poslao na policiju vezano uz moju mamu (gdje pise da je on sve stanarine platio, rezije takoder, struju preplatio, da ga ona maltretira, iskocala mu vodu i struju bez razloga, jadan on...nema osnovne uvijete za zivot. 10 puta ponavlja da je sve platio...), prijeve za svoju (bivsu?) zenu, svog sina...

Dobro da je to bar djelomicno zavrsilo, samo dok je on preko puta nece nas pustit na miru. Vec je stigla prijava za mog decka u njegovu firmu za koristrnje sluzbenog auta, ali je na srecu sve ok proslo, jer je za auto imao dozvolu od direktora koji je to htio i potvrditi, ali da nije...

Eto, toliko od mene. ndam se da su oni zbilja jedinstveno ludi i da se ovo nikome nece dogoditi.

Hvala na svim savijetima!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija