Jump to content

tužba protiv zavoda mirovinskog?


wulfi

Preporučene objave

Zanima me da li je moguće osobno tužiti zavod mirovinskog....naime, poslan sam od zavoda na profesionalnu rehabilitaciju kao invalid rada, da bi oni izdali rješenje s 06.01.ove godine da su provjerom utvrdili da sam uspješno završio profesionalnu rehabilitaciju, s tim su mi ukinuli i zdravstveno što me je kao kroničnom bolesniku jako pogodilo i narušilo još teže zdravlje....a i eto cijelu godinu do sada nisam nikakav iznos primio....iako sam se žalio, poslao potvrdu od ustanove da nisam završio...da školovanje još traje,oglušili su se bili.....javna pravobraniteljica je proglasila rješenje nezakonitim, središnja služba uvažila moju žalbu i poništila to isto lažno rješenje....a taj zavod mirovinskog ne reagira.....pa me zanima da li postoji način da osobno tužim taj zbog narušavanja zdravlja, zbog nanošenja teškog financijskog gubitka...znači za novčanu odštetu...jer ovrhe i sve ne gledaju da i ja čekam svoje novce....znači napisali su lažno rješenje kojim su mene kao osobu uništili....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija