Jump to content

izazivanje prometne nesreće


nightrider

Preporučene objave

Poštovanje, novi sam na forumu želio bih vam postaviti jedno pitanje:

 

Dakle, vraćao sam se iz izlaska(konzumirao sam alkohol) na raskrižju mi je jedan auto oduzeo prednost i ogrebali smo se(malo jedva da se i vidi crtica) on je zastao a ja sam nastavio. Nakon 4 dana me kontaktirao inspektor iz policije(očito je da mi je zapisao tablice drugi auto). Inspektor mi je reka da sutra moram doći javiti mu se u policijsku postaju. Zanima me što će me on tamo pitati i da li ja mogu tvrditi da nisam pobjegao s mjesta nesreće nego da smo oba produžili? Ako ne što mogu najgore očekivati od toga? ugl dajte mi savjete kako najblaže proći i izvući se iz tog? Što bi vi napravili na mom mjestu

Hvala na odgovoru!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kazna 2.000,00kuna zbog napuštanja mjesta nezgode.

trebao si se zaustaviti i trebali ste popuniti izvješče o nezgodi.

dali imaš svjedoke za svoju tvrdnj o oduzimanju prednosti.

 

izjavi da ste prošlli blizu jedan drugog ali niste imali dodira (probaj izbrisati tragove sa svog auta ako se vide. poliranjem). nije sačekao na raskrižju. oduzeo je prdnost.

pošto nije nastalo oštečenje produžio si dalje.

možda je on imao kasnije prometnu pa pokušava od tvog osiguranja izvući za popravak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pokušao sam poliranjem i uspjelo je ostala je jako mala crtica u koju se baš treba zagledati da bi se primjetila ali malo udubljenje je ostalo, mogu li ja tvrditi da sam ja zastao malo a da je on produžio? i da imam svjedoka da mi je oduzeta prednost. bio bi stao al sam se bojao da će zvati policiju jer nebih napuhao 00.00 nego nešto sitno ali svejedno) hvala na odgovoru :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala.

 

A ako mi on ipak vidi da se ogrebotina na mom i njegovom autu podudaraju tj ako je očito da sam to ja napravio da i dalje tvrdimo ja i svjedok da to nije od tad jer nismo osjetili kontakt.

I još jedno pitanje da li će mi oduzeti vozačku(ako je ikako moguće da mi je ne oduzmu jer svaki dan putujem 25 km u jednom smjeru na posao)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija