Jump to content

Pomoc _ H1 telekom


trapulica

Preporučene objave

Pozdrav Svima

 

Trebam pomoć da razriješim čudnovatu situaciju.

 

Naime fiksni telefon od tvrtke je prijavljen kod H1- telekoma. Jucer sam ustanovio da moj broj vise ne postoji odnosno da imam drugi broj a da o tome nemam pojma. Bilo mi je cudno da nas nitko ne zove dva - tri dana, a linija je bila ok jer net radi.

 

Nazvao sam sebe na mobiteli ocitalo mi je drugi broj , kada sam isao na imenik da provjerim taj broj pisalo mi je vlasnik broja T-com.

 

Zovem H1 - tehničku podršku oni prebaciju na T-com da je njihova infrastruktura, a redovno placam sve racune nikad nisam kasnio.

 

Sada zelim traziti odstetu za izgubljenu dobit od H1 telekoma uz to i objava u novine.

 

Moze li mi netko reci koji je najbolji postupak za to i dali imam pravo na odštetu.

 

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pogledajte si prvo ugovor sa H1-telekomom. Moguće da je ugovor bio sklopljen na određeno vrijeme (3, 6 ili 12 mjeseci), a protekom roka nije došlo do produljenja, pa su vas zato "vratili" na T-com (ako ste na njemu prije bili).

 

Doduše, teško zamislivo da vas barem nisu obavijestili kako je ugovor pri kraju i pitali za produljenje, jer njima je svaki korisnik itekako bitan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma ugovor jos traje sa H1 , tj mogu ga sutra prekinuti bez ikakvih posljedica no odgovor od korisničke sluzbe je da je ne netko pobrkao ''parice'' i da je T-com nadlezan . Mene to ne zanima, tko je skim.

 

I da me je vratio na T-com ali mi je promjenio broj !!!!!!!!!!! da ja neznam.

 

Ma nitko nista ne zove , jer se i dalje vodim kod H1 oni to vide.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Onda raskinite s njima ugovor - zašto da plaćate nešto što se ne poštuje s druge strane. Što se naknade štete tiče, to je dvojbeno, jer bi morali dokazati njihovu krivnju (koja na temelju ovog što ste napisali bi postojala), ali i štetu koju ste zbog toga pretrpjeli (što je upitno). Ako doista nije riječ o velikoj šteti, razmislite si o ulasku u parničenje s njima, jer pitanje je koliko ćete na kraju dobiti, da ne govorimo o trošenju vremena, živaca, na kraju krajeva i novaca za odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija