Jump to content

Fiskalna + radno vrijeme + zaposlenik bez radnog odnosa


mmm_

Preporučene objave

Imam tvrtku d.O.o. a supruga i ja smo zaposleni kod drugih poslodavaca. Zbog obima posla kojeg imamo trenutno, nismo prijavljeni na firmu nego radimo za druge. Supruga vrši usluge savjetovanja i to ponekad jer nema puno posla.

Imamo fiskalnu blagajnu ali je sad problem kako te sve uskladiti a da nismo u prekršaju..

Pitanja:

1. Da li ona može izdavati račune, tj. jel mogu uopće imati fiskalnu ako firma nema zaposlenih ?

prema ovome može ? http://www.porezna-uprava.hr/HR_publikacije/Lists/mislenje33/Display.aspx?id=18676

2. Kako navesti radno vrijeme pošto to onda radi povremeno a i navođenje radnog vremena je po meni bez veze jer se sve radi po dogovoru i to popodne kada završi u firmi u kojoj je zaposlena. Možda ima tjedno 2-3 klijenata...

 

Kako to sve regulirati a da nisam u prekršaju ?

 

Da imamo posla za jednog ona bi otišla iz sadašnje firme i bila prijavljena i sve OK..ali pošto nemamo toliko posla mora biti tako kako je.. nadamo se da će biti bolje..

Molim savjete i iskustva !

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija