Jump to content

viza za SAD, potvrda o nekaznjavanju


pepa12

Preporučene objave

Pozz

evo neznam više kome da se obratim. Vi ste mi zadnja nada :)

Ovako, u 12 mj planiram ici u ameriku na tri tjedna do mjesec dana (u posjetu). S obzirom da imam i slovensko državljanstvo, saznala sam da mi netreba viza, nego samo “travel authorization”,tj. ESTA potvrda koju dobijem kroz par minuta online. No u toj potvrdi se i nalazi pitanje da li je osoba ikada bila uhićivana ili bilo kako kazneno gonjena. E tu dolazim do pitanja kojeg neznam ni kako postaviti.

Sa 18 (2006.) godina sam bila uhićena radi posjedovanja male količine marihuane. Dobila sam odredenu kaznu(novčanu) i odradila to kako treba. Ja sada neznam sto da ja na to pitanje odgovorim, jer me mući da li se to meni vidi igdje. Jer ako potvrdno odgovorim na to pitanje teško da ću dobiti ESTA potvrdu.

 

Unaprijed hvalaaa

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

[TABLE=class: content, width: 790]

[TR]

[TD=class: vwpQuestion]Have you ever been arrested or convicted for an offense or crime involving moral turpitude or a violation related to a controlled substance; or have been arrested or convicted for two or more offenses for which the aggregate sentence to confinement was five years or more; or have been a controlled substance trafficker; or are you seeking entry to engage in criminal or immoral activities?

 

​Znači na ovo pitanje mogu ogvovoriti sa ne?

 

[/TD]

[TD=class: w5t vwpAnswer] [/TD]

[TD=class: w15t vwpAnswer]Yes[/TD]

[TD=class: w5t vwpAnswer] [/TD]

[TD=class: w15 vwpAnswer]No[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija