Jump to content

Policija na zaustavnoj traci u Rakitju


Sjebek

Preporučene objave

Pozdrav svima,

vidim da se ovdje raspravlja o svemu i svaćemu pa me zanima ova situacija koju sam ja doživio sad neki dan.

Policija me zaustavila na ukljućenju na autoput u mjestu Rakitje, stajali su u onom "isprekidanom trokutu" sa kombijem, nisam mogao stati odmah nego sam stao pri kraju tog trokuta, dakle kad sam izlazio iz auta morao sam stati na autocestu!

Pa me zanima dal je to njihov cijelokupni postupak legalan?

Hvala

lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ispala mi je 1 iz članka.Radi se o čl.17 Pravilnika.Ovo što ste napisali je st.5.Policija u određenim slučajevima može kršit prometna pravila ali uz poštivanje sigurnosti ostalih sudionika u prometu.U ovom slučaju nije bit gdje su zaustavljali nego da li su to radili da zaustavljeni vozač bude siguran od ostalih sudionika u prometu kao i oni od njega.

I nije potrebno izlazit iz vozila nego će pol.službenik sam doći do zautavljenog vozila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ispala mi je 1 iz članka.Radi se o čl.17 Pravilnika.Ovo što ste napisali je st.5.Policija u određenim slučajevima može kršit prometna pravila ali uz poštivanje sigurnosti ostalih sudionika u prometu.U ovom slučaju nije bit gdje su zaustavljali nego da li su to radili da zaustavljeni vozač bude siguran od ostalih sudionika u prometu kao i oni od njega.

I nije potrebno izlazit iz vozila nego će pol.službenik sam doći do zautavljenog vozila.

 

Jesam li osiguran ako su me zaustavili u 23:30 na neosvjetljenom dijelu, iskoćili pred mene i zaustavili me u mraku, na autocesti i na niti bilo kakav naćin nisu osigurali da na siguran naćin dođem od svog vozila do njihovog, znaći hodao sam sam po autocesti na njihov zahtjev?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija