Jump to content

Kredit za podmirivanje minusa


josipsb

Preporučene objave

Lijep pozdrav, ispričavam se ako se već pisalo o ovome, ali nisam uspio naći odgovor na svoje probleme. Trenutno sam nezaposlen i bez ikakvih primanja, i imam sljedeca dugovanja (pbz nedopusteni minus, tele 2 raskid ugovora i neke sitne kazne). Zanima me da li koja banka daje kredit s kojim bi ja sve to mogao pokriti (cca. 1500 € bi mi trebalo) pod uvjetom da nemam primanja i da nemam jamca ili nešto što bi išlo pod hipoteku. ( a za ratu kredita bi se ja snašao, nije mi problem izdvojiti 400-500 kn mjesecno). Unaprijed hvala na pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijep pozdrav, ispričavam se ako se već pisalo o ovome, ali nisam uspio naći odgovor na svoje probleme. Trenutno sam nezaposlen i bez ikakvih primanja, i imam sljedeca dugovanja (pbz nedopusteni minus, tele 2 raskid ugovora i neke sitne kazne). Zanima me da li koja banka daje kredit s kojim bi ja sve to mogao pokriti (cca. 1500 € bi mi trebalo) pod uvjetom da nemam primanja i da nemam jamca ili nešto što bi išlo pod hipoteku. ( a za ratu kredita bi se ja snašao, nije mi problem izdvojiti 400-500 kn mjesecno). Unaprijed hvala na pomoći

 

Gotovo nemoguća misija.

Bez jamaca ili sudužnika. Nisam bankarski stručnjak, ali zašto jednostavno ne odete u PBZ i sa njima dogovorite obročnu otplatu duga, kao i kontaktirate T2 oko dogovora otplate.

Ne grizu..... ali pokažite volju za otplatom. Ionako kažete da se možete snači i da Vam nije problem izdvojiti 400-500 kn mjesečno.

Ako Vam dođe ovrha.... bit će puno veči dug.

Kao drugo, najvjerojatnije će PBZ i ostali blokirati vaše račune preko FIN-a.

 

To je to. Pozdrav i sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija