Jump to content

Lijecnicko uvjerenje za vozacku dozvolu


frankie_zg

Preporučene objave

Pozdrav, spletom okolnosti sam izgubio pravo na zdravstveno osiguranje. ( kada sam napunio 18 nisam se prijavio na burzu vec sam otisao raditi za lopova od poslodovca koji je lagao da me prijavio te je naravno prosao rok )

 

Uglavnom, imam polozenu B i C kategoriju te je mi istekla vozacka ( 5 godina )

 

I sada, krenem obaviti lijecnicki pregled ali ne mogu bez lijecnickog uvjerenja, odnosno potvrde da sam zdrav. Na koji nacin da dodjem do lijecnickog uvjerenja ako nemam zdravstveno ?

 

Cemu onda uopce lijecnicki pregled, vadjenje krvi, psihotest i sto drugih stvari ako donesem potvrdu da sam zdrav ?

 

Molim nekoga tko je imao iskustva s ovim da mi sto prije javi, jer mi posao ( C kat. ) ovisi o ovome.

 

Unaprijed hvala, LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerovatno ti treba ovo " izvadak iz liječničkog kartona o kroničnim bolestima od kojih pregledanik boluje,..." a kojeg ćeš dobit od svoga doktora.Kako nemaš zdravstveno vjerovatno ćeš ga neku kunu morat i platit ali će ti ga izdat.Ta potvrda (da si zdrav) kaže da nemaš kroničnih i psihičkih bolesti a za ostale stvari se dodatno pregledavaš da utvrde zadovoljavaš li uvjete za upravljanje vozilom što tvoj doktor trenutno ne zna jer te nije ni pregledavao (bar ne u zadnje vrijeme).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija