Jump to content

Zloupotreba polozaja i kazna za osobnu:POMOC!!!


Dejan Herceg

Preporučene objave

Dana 15.11. 2013 22.30h bio sam sa prijateljima na Langovom Trgu prisli su nam 2 policajca (jedno je žensko) i zatrazili osobnu

 

na sto sam ja njemu odgovorio pa dal i ja moram dati osobnu (dotičnog gospodina znam iz videnja a zna i on mene jer me je cak u jednom danu u 1 satu i 30 minuta uspio 3 puta zapisati sto je apsurdno)

 

na sto on meni odgovara da moram dat,ja sam mu rekao ja cu vam dat u uvid svoju osobnu i sto sam i napravio i pokazo mu svoju osobnu,na sta on meni odgovara da ja njemu ne zelim dati osobnu sto je laz jer sam mu odgovorio jasno o glasno da uzmete osobnu sto je on odbio i rekao da mu ne treba moja osobna i naravno ja sam ju spremio u djep.

 

Nakon toga policajac meni govorio da me vodi u policijsku postaju na sto ja njega pitam zasto, da bi on meni odgovorio da mu nisam htijeo dati osobnu i da nemoze saznati moj identitet (cista laz jer imam 3 svjedoka)

 

ja sam odbio ici u policijsku jer ovdje je ocito povrijeđeno neko pravo,moja sloboda i narušena vladavina prava.nakon toga me je doticni policajac na silu primio i vuko me do auta gdje su bila jos 2 policajca

 

na sta ja njemu odgovaram da me pusti i da me nema pravo fizicki dirati...na sto je on rekao da me nece pustiti.i rekao sam policajcu da mogu i sam hodati i lijepo ga za molio da me pusti i to je odbio.Ovo je kazneno djelo što je sada policajac napravio, i zloupotrebljavanje položaja i ovlasti.kada smo dosli u 5 POLICIJSKU POSTAJU u Bauerovoj napravili su pretres,cak mi je policajac koji me je priveo rekao da cu pukati puhati alkotest na sta sam ja njemu odgovorio da nema problema i naravno nakon toga je policajac odusto od toga,pitali me moje podatke (ime i prezime)dobili na uvid iz kompjutera moje podatke sliku itd.napisali mi novcanu kaznu koju nisam potpiso i pitao ih dal sam ja slobodan na sta on meni odgovara da nisam i pitam za zasto da bi on meni odgovorio da neznaju moj identitet i da me moze zadrzati 12 sati.KAKO JE MOGUCE DA NEZNA MOJ IDENTIET?PA KOME JE ONDA NAPISAO KAZNU?to sam mu i odgovorio na sta je on dignuo glavu prema plafonu i poceo se smijurkati.nakon toga me je pustio nakon 5 minuta.Kriv nisam i to se vidi iz vedrog neba.

Trebo bi neki savjet kako da pravdu dovedem na vidjelo

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija