Jump to content

Plaćanje za apartmane ako sam oslobođena plaćanja?


bogovic

Preporučene objave

Evo i meni se dogodio sličan slučaj sa HRT-om. Kao prvo slijepa sam osoba i oslobođena sam po toj osnovi plaćanja pristojbe HRT-u. Imam redovno prijavljen prijamnik.

 

 

Rješenjem o kategorizaciji apartmana iznajmljujem tri apartmana sa ukupno tri prijamnika u domaćinstvu - kućanstvu.

 

 

Međutim, HRT je prvo pokušao da mi neopravdano imputira obvezu da sam poduzeće i o tome mi je poslao dopis sa izmišljenim nazivom firme koje iznajmljuje apartmane, bez ikakvog reg. broja ili OIB-a te firme, sa navodnim odgovorom njihovog kontrola da je to kontrolor tako ustanovio.

 

 

Ja sam im odgovorila da sam fizička, slijepa osoba, oslobođena plaćanja pristojbe, a apartmani nisu u poduzeću već u domaćinstvu i ukupno nemam preko 4 prijamnika, kako HRT pokušava meni imputirati.

 

 

U svakom njihovom odgovoru doslovno mi prijete prekršajnim sudom (ne kažu ni kojim ni gdje), ili što je još gore, kao slijepoj osobi, traže da se javim na nepoznati broj mobitela kontrolora, a na moje traženje ne žele mi dati informaciju o istom kontroloru, niti njegovo ime, niti njegovu adresu.

 

 

Što da sada napravim, jer vodimo prepisku već dva mjeseca. Njihov glavni argument je da kontrolor tvrdi da su apartmani odvojeni od moje obiteljske kuće i domaćinstva i da se nalaze u firmi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija