Jump to content

ovrha na mirovinu


getto

Preporučene objave

imam zaštičeni račun ali kažu da u vrijeme kadansam dizao kredit potpisao sam u ugovoru o kreditu da mi se može pljeniti više od pola mirovine...sada skidaju 1800 a rata je 2200 svejedno neuzimaju sve ..ali alimentacija je tu pa sad stvarno neznam kako oni to gledaju...

 

Ažurirano

 

imam zaštičeni račun ali kažu da u vrijeme kadansam dizao kredit potpisao sam u ugovoru o kreditu da mi se može pljeniti više od pola mirovine...sada skidaju 1800 a rata je 2200 svejedno neuzimaju sve ..ali alimentacija je tu pa sad stvarno neznam kako oni to gledaju...

 

Ažurirano

 

imam zaštičeni račun ali kažu da u vrijeme kadansam dizao kredit potpisao sam u ugovoru o kreditu da mi se može pljeniti više od pola mirovine...sada skidaju 1800 a rata je 2200 svejedno neuzimaju sve ..ali alimentacija je tu pa sad stvarno neznam kako oni to gledaju...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imam zaštičeni račun ali kažu da u vrijeme kadansam dizao kredit potpisao sam u ugovoru o kreditu da mi se može pljeniti više od pola mirovine...sada skidaju 1800 a rata je 2200 svejedno neuzimaju sve ..ali alimentacija je tu pa sad stvarno neznam kako oni to gledaju...

 

To je nažalost problem s kojim se mnogi raniji dužnici suočavaju, a posljedica je nečitanja "sitnih slova".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

Poštovani.

Zanima me može li mi netko dati ideju što učiniti u slijedečem slučaju?

FINA mi je uvela ponovnu ovrhu ,a imam pravomočno rješenje o prekidu.

Naime "Rješenjem suda utvrđuje se prekid postupka u ovoj pravnoj stvari u odnosu na ovhovoditelja.Postupak će se nastaviti po pretpostavki iz čl.215.st1.ZPP"

od 14.11.2011.god

03.01.2014 god FINA mi blokira račun sa obrazloženjem da se poziva da rješenje iz citata.U razgovoru sa nadležnim u FINI kažu da imaju pravo voditi dalje ovrhu bez obzira na rješenje.

Zanima me što učiniti jer se vodi parnični postupak i nema još nikakvog pravomočnog rješenja.

Kako nitko nema saznanja što učiniti molio bih za pomoć oko ideje što dalje raditi.

Ako FINA ima te ovlasti tada se postavlja pitanje meritornosti suda i sudskih rješenja te se dovodi u pitanje i sam ovršni zakon i ovlasti FINE nad sudskim tijelima i sudskim ispravama.

Unaprijed zahvaljujem svima na pomoći.

P:S: Unatoč otvorenom zaštičenom računu skinuta mi je kompletna mirovin i u 1 mjesecu i sad za 2 mjesec.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija