Jump to content

Uhvacen sa marihuanom


pro patria

Preporučene objave

Prije nekih 20 dana me zaustavila policija dok sam isao na autobusnu stanicu.Zaustavili su me,trazili osobnu i onda napravili rutinski pretres i nasli manju kolicinu marihuane.Odveli su me u stanicu i izvagali 1.5g sa omotom a trave je bilo po mojoj procjeni oko 0.5g.U izvjestaju je napisano da sam dobrovoljno predao sadrzaj i da sam surađivao tokom uhicenja,tek sam prije par mjeseci napunio 18 i jos uvijek idem u skolu tj. nemam nikakvih prihoda a prije nisam ni kaznjavan ni evidentiran zbog icega.Policajac mi je rekao da cu dobit poziv na sud i vjerovatno 500kn kazne (znam da je zakonski kazna od 5000 do 20000 i da se nemoze smanjiti toliko),u postaji me nisu testirali na droge niti na alkohol jer nisam bio pod nikakvim utjecajem.Postoji li ikakva sansa da prođem bez novčane kazne i zatvora jer nisam u stanju platiti istu,znam da sve ovisi o sucu ali jel ima netko slicno iskustvo da je prosao bez novcanih sankcija?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija