Jump to content

Srednja škola i posao.. Moguće?


ivan495

Preporučene objave

Lijep pozdrav svima..

Imam par pitanja, pa ako bi mi netko mogao odgovoriti, bio bi zahvalan..

 

Završio sam trogodišnju srednju školu 2013 godine. Nakon toga sam se prijavio na HZZ.

Mađutim, upisao sam doškolovanje tj. 4 stupanj u školi. Za sada, do 9-og mjeseca imam samo polagati predmete. Znači nije redovita nastava. Tek u 9-om mjesecu počinje redovna nastava..

 

E sad, stvar je u tome što meni u prijamnici u školu, piše da sam redovan učenik. Nakon toga sam bio na HZZ i oni su me odjavili..

 

Pa me zanima, je li moguće raditi za vrijeme polaganja ispita, iako sam po papiru redovan učenik? Vrijeme i obveze ostavite sa strane. Samo me zanima je li zakonom moguće.

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U firmi u kojoj radim znamo primati učenike na sezonski rad i to za vrijeme ljetnih praznika - ne znam da li je zabranjeno sklapati ugovore za vrijeme školske godine. No, kao redovan učenik ne možete ni sklopiti redovan ugovor o radu, ali možete sklopiti ugovor o radu učenika/studenta - te ugovore izdaju studenski centar, škole, domovi - obratite se tajništvu vaše škole, vjerujem da ćete dobiti sve informacije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija