Jump to content

Prometna nesreća-krivac Županijska uprava za ceste


Ivan-VG

Preporučene objave

U prosincu sam imao prometnu nesreću slijetanje s kolnika.Razlog je bio zaleđen i neposut sa solju kolnik.

Jučer mi je došao zapisnik od policije gdje je navedeno gore spomenuto.Znači razlog je zaleđen kolnik i još se spominje da je PP prekršajno prijavila XY odgovornu osobu iz Županijske uprave za ceste jer nisu poduzeli radnje bla bla tj. posipali kolnik.

U toj nesreći sam zadobio stvarnu lakšu ozljedu kralježnice,na bolovanju sam dva mjeseca i naravno auto je razbijen,ali sam ga prodao bez stručne procjene.šteta na auto je iznosila na crno 30 000kn a vrijednost auta je cca 50 000kn.

 

1.Molio bih vas savjet jer smatram da bi trebao podiči tužbu preko pravnika protiv Cesta za nadoknadu štete+ tjelesno oštečenje.

 

2.U polici osiguranja plačam osiguranje vozača i putnika (dodatno) i oni sada ne žele čuti da bi išta isplatili na račun moje oszljede.Tu također smatram da bi trebao ih tužiti preko odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija