Jump to content

Kasko, šteta, policijska Službena zabilješka


Nibiru

Preporučene objave

početkom veljače 2014 godine upravljao sam službenim teretnim vozilom cestom D3 iz smjera Rijeke u smijeru Delnica i naletio na odron kamenja koje se nalazilo na mojoj prometnoj traci, jedva sam spasio živu glavu i zadržao se na cesti, sklonio sam vozilo uz desni rub ceste, postavio trokut i nazvao policiju koja je stvarno vrlo brzo stigla na mijesto nesreće cca. 10 min, obavili smo alkotestiranje, sve uredno 0.0. i taj zapisnik sam tada i dobio.

 

drugi dan otišao na kasko i prijavio štetu, oni su rekli da če dobit policijski zapisnik iz Delnica i to je to,,,jučer me zovu iz osiguranja da im je stigla "Službena zabilješka" i oni nemogu priznat štetu jer u njoj piše da sam ja izjavio ; da sam se nakon udarca bez zaustavljanja nastavio kretati u smjeru Delnica sve dok mi vozilo nije samostalno prestalo raditi...

to nije ni blizu moje izjave od tog dana, a recimo o vremenskim uvijetima koji su vladali na cesti niti jednog slova (metar snijega uz rub ceste koji su nagurale ralice, ledena kiša koja pada cijeli dan i ledi se u dodiru sa tlom, magla, noć, zavoji, s desne strane ceste stijena 100 m visoka, s lijeve provalija 100 m duboka-Lokvarsko jezero itd...itd...

 

a u Osiguranju kažu da sam trebao stat na licu mjesta,,,( pa ljudi božji, trebalo mi je 200m da polovim auto da ne sletim u provaliju a onda još 200m da uspijem pronač neku rupu uz desni rub od silnog snijega da se malo sklonim s ceste jer u tim uvijetima ja sam bio potencijalna opasnost po svoj i nečiji tuđi život, da je neko naletio iza i zabio se u mene i nedaj bože poginuo baš me zanima ko bi tada bio kriv i odgovarao što nije maknuo vozilo s ceste, ja jesam maknuo vozilo i osigurao sigurno i nesmetano odvijanje prometa i možda sam time spasio nečiji život ali mi zato osiguranje ne priznaje štetu )

 

pa mene zanima dali postoji mogučnost bilo kakve izmjene ili dopune ovog dokumenta ( Službena zabilješka ) ako smatram da je došlo do nesporazuma između mene i Policijskog službenika i da su neke stvari možda malo krivo interpretirane.

 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija