Jump to content

legalizacija - manipulacija


makym

Preporučene objave

Vlasnik sam nekretnine, uredno pokrenuo legalizaciju, u tijeku legalizacije osoba koja mi je pokušala osporit postupak legalizacije, predaje prazan papir kao zahtjev za legalizaciju moje nekretnine. Pitanje kao njezin zahtjev osporiti ? Mislim da je važno napomenuti kako ista posjeduje nekakve veze u politici i pravosuđu a čini mi se i unutar policije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vlasnik sam nekretnine, ustvari situacija i nije baš tako jednostavna. Nekretnina nije pod teretom, međutim postoji očeva bivša koja na kriminalan način traži nakakva svoja prava. Podnijela tužbu protiv oca koja se vodi od 2006.g., zakon na čudan način čini joj ustupke,unatoč postojanju dokaza ustvari ona i otac su se razveli i prije no što je nekretnina nastala. Te se ista na nelegalan način prijavila na stan, policija u Petrinjskoj (prijave i odjave) ne želi dati dokaz o prijavi, unatoč više pokušaja da otac i ja dođemo do dokaza. Kao ni iz Petrove zapisnik o očevidu iz 2005.g., a pogotovo zanimljiva činjenica što sutkinja manipulira dokazima, kao i odvjetničke kuće koje su u dogovoru. Na ročištu budu jedne osobe (vidljivo iz zapisnika s istog), a na sudskom rješenju neke koje nemaju nikakve veze s slučajem, kao i navodi da su na ročištu nazočile osobe koje su u tom terminu bile više tisuća kilometara daleko. Te se pojavljuju kao odvjetnici u službenom iskazu sutkinje koji nemju nikakve veze s slučajem. Napominjem da za sve navode imam neosporive dokaze, samo izgleda da to nikog u ovoj državi ne zanima, možda jedino novinare, te sam u ozbiljnoj dilemi da li da sve dokaze koje posjedujem (više stotina stranica) proslijedim novinarima ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
Vlasnik sam nekretnine, ustvari situacija i nije baš tako jednostavna. Nekretnina nije pod teretom, međutim postoji očeva bivša koja na kriminalan način traži nakakva svoja prava. Podnijela tužbu protiv oca koja se vodi od 2006.g., zakon na čudan način čini joj ustupke,unatoč postojanju dokaza ustvari ona i otac su se razveli i prije no što je nekretnina nastala. Te se ista na nelegalan način prijavila na stan, policija u Petrinjskoj (prijave i odjave) ne želi dati dokaz o prijavi, unatoč više pokušaja da otac i ja dođemo do dokaza. Kao ni iz Petrove zapisnik o očevidu iz 2005.g., a pogotovo zanimljiva činjenica što sutkinja manipulira dokazima, kao i odvjetničke kuće koje su u dogovoru. Na ročištu budu jedne osobe (vidljivo iz zapisnika s istog), a na sudskom rješenju neke koje nemaju nikakve veze s slučajem, kao i navodi da su na ročištu nazočile osobe koje su u tom terminu bile više tisuća kilometara daleko. Te se pojavljuju kao odvjetnici u službenom iskazu sutkinje koji nemju nikakve veze s slučajem. Napominjem da za sve navode imam neosporive dokaze, samo izgleda da to nikog u ovoj državi ne zanima, možda jedino novinare, te sam u ozbiljnoj dilemi da li da sve dokaze koje posjedujem (više stotina stranica) proslijedim novinarima ...

 

"pjesnici su cudenje u svijetu"

 

razmisli sto je najgori ishod po tebe, ako (kad) ta uzurpatorica ostvari svoj naum

 

uzmi u obzir troskove koje moras podnjeti i konacno stanje, njeno suvlasnstvo u nelegaliziranoj kuci

 

pomiri se s time, pod tim mislim da prihvatis to kao zivotnu cinjenicu i stvarno stanje stvari, na neki nacin pomiri se s gubitkom

 

i tek tad si u mogucnosti promjeniti svoju sudbinu, tad kad shvatis da si to vec izgubio pa je svaki bolji ishod od toga zapravo mala pobjeda

 

 

to ces moci ako prihvatis "gubitak"

 

na taj nacin ta bivsa necija ce jos jace udariti u zid realnosti i kad shvati da ce njen osvetnicko -grabezni pohod biti van njezine kontrole i inicijative, probudit ce se u njoj strah i nesigurnost

 

sto vise njezini pomagaci ce se povuci jer su i njihovi porivi neetecini bez izgleda za "nagradu" a k tome visoko rizicni

 

za tebe su u ovom trenutku namjenili ulogu da ti izvuku novac

 

medutim okolnosti su danas bitno bitno drugacije nego kad je to pocelo

 

danas je svima jasno da novaca kakvima su se nadali tu nece biti jer na tisuce kuca koje su sa "cistim" papirima ne mogu se prodati, a niti ce ikada

(mala digresija rusenje na 10% - 25% sadasnjih cijena napravilo bi mali "reset")

 

imajuci ovo na umu, ta uzurpatorica se zapravo uvalila u probleme i sad iz ocaja nastavlja iako je na nekom nivou i njoj sinulo da joj je projekt propao.

 

stoga svaku radnju napravi tako da za rezultat ima to da ce ona morati platiti neki konkretan iznos novca: legalizacija, vjestacenja itd..

 

prije ili kasnije uz ovakav pristup dovest ce je do zelje da se izvuce iz tog pothvata.

 

Pitanje je medutim da li ce to moci ili mora to gurati sve do svoje propasti

 

 

A za te pojave, taj kriminal, za koje ti kazes da imas dokaze, trebas nastojati poduzeti aktivne radnje, ali moras biti proaktivan, domisljat i slobodan od ogorcenosti, bjesa, tuge, depresije, bezizlaznosti i bilo kakve negativnosti.

 

Treba ti puno znanja, ali cim vide da si opasan, po njih, brzo ce se povlaciti i ogradivati.

 

Ne ocekuj rezultate od kaznenih prijava, unatoc tome one imaju ogromnu tezinu i moras ih kvalitetno podnositi. One su ti vise kao mine, oni kojima su namjenjene znaju bi di jednog dana od njih nastradati.

Izbjegavanje, potiskivanje prikrivanje je nacin na kojio nase drustvo djeluje.

 

Premda vecina u institucijama snosi moralnu odgovornost sto nista ne poduzimaju, ipak ta vecina ima vrlo malu moc.

 

Nemoj pasti u zamku da postoji nekakva velika zavjera. Stvari su daleko jednostavnije: nizak stupanj etike i morala, ljudi bez hrabrosti, i pohlepa onih "lukavijih" koji se umrezavaju ad hoc na konkretnim projektima.

Neki "projekti" su bezazleni, nesto preko reda na primjer, drugi projekti su stetni za drustvo, npr otezanja i uskracivanje usluge radi arogancije ili zelje za mitom, dok su drugi projekti prave komplicirane otimacine.

 

Odgovaram ti sad za taj prazan papir legalizacije.

I meni je takav bio "plasiran" medutim ja sam bio strpljiv i "tajnovit" tu i tamo bi rekao kalkulaciju koliko ce trebati platiti za kaznu, pa kolko po kubiku..

Ugalvnom nisam se "uhvatio" nego djelovao zadovoljno radi iznosa koji joj je trebao biti naplacen.

Ishod je bio takav da je ona otisla tamo gdje je podnjela zahtjev te je od njega odustala jer "je vec podnjela isti takav.." ali pod mojim imenom..

 

Situacija je gotovo istovjetna, bivsa koja se razvela jos po "zakonu o porodicnim odnosinma" (1985) na misteriozan nacin se upisala kao suvlasnica kuce(2006) i jurisa jos od tad

sad je polako hvata ocaj jer nekoliko ovrha se polako prikrada a konacni slom ce joj pomesti sto je grabila desetljecima

 

eto, dobra strategija i ne mora biti tajna

ali taktika je ta koja ostvaruje strategiju

 

samo cudenje ostavite pjesnicima

vi morate djelovati

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija