Jump to content

Potvrda o nekaznjavanju / Izvod iz kaznene evidencije


Markus Bošnjaković

Preporučene objave

Pozdrav svima a najvise onima koji ce pomoci

 

Dakle imam jednu situaciju koja mi nije jasna. Znam razlike izmedju dva dokumenta navedena u temi. Ali imam pitanje. Kaznjen sam prije dvije godine na 4 mjeseca zatvora 1 godinu uvjetno. Dakle to je proslo, odselio sam i sad sam na probnom roku u stranoj drzavnoj firmi. Pozicija je pomocni radnik. Od dokumenata su me trazili izmedju ostalog Strafregisterauszug. U policiji sam popunio zahtjev (uz predocenje hrvatskog dokumenta) u kojem su trazili moju adresu na koju ce to stici i adresu firme u kojoj pocinjem radit. Odmah na licu mjesta sam dobio Strafbescheinigung u kome stoji keine Verurteilung. Znaci to sam dobio za drzavu u kojoj sam trenutno. Po tome sam mislio da je taj Strafregisterauszug, potvrda o nekaznjavanju bez obzira na prijevod. Danas mi je stigo dokument pod nazovim: Europäisches strafregister-informationssystem ECRIS. U kojem mi je detaljno opisano za sta sam kaznjen koliko, koji sud itd dakle svi detalji. E sad, kad sam predavo Strafbescheinigung u firmu pitao sam da li je to to rekli su da je, i da sve stima. Pa mi sad nije jasno dali ce ovo sto sam ja dobio, dobiti i u firmi? I dali je moguce da dobiju Izvod iz kaznene evidencije RH? I kad nastupa brisanje iz istog? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija