Jump to content

Ovrha zbog pauka


leemun

Preporučene objave

Pozdrav svima

 

Danas su mi bili javni komisionari sa susdkim ovršiteljem i to na način da su odmah došli sa dva auta i kombi za stvari tovarit ali evo opisat cu i zašto jer nema logike.

 

Prije dvije godine mi je pauk pokusao dici auto u osijeku ali nije znaci nista nije napravio,jednsotavno otisao,sada nakon dvije godine na danas dolaze mi kuci gore navedeni s time da su dosli ovrhu provest na moje pokretnine i to kod mojih roditelja posto sam tamo prijavljen.Ja zivim u inozemstvu vec godinama,nikada nisam primio nista nikakvu ovrhu i danas mi daju papir bez ovjere ili icega gdje stoji specifikacija troskova:

 

Racun za pauka: 200 kn

Trošak ovrhe po rješenju: 775kn

Trošak po rješenju: 372,50

Trošak sudskog ovršitelja: 188 kn

Trošak javnog komisionara: 1.187.00 kn

Trošak odvjetnika: 312,50 kn

I kamate 218,27 kn

 

znači ukupan dug mi je sada 3253,00 kn

 

Mislim strašno nešto: na dug od 200 kn za koji nisam NISAM dobio nikada račun je ovrha i ti troškovi 3050 kn.

 

Pitanje je sta napravit kome se obratit jer ovo sto se tice nekih troskova su apsurdni. Sva sreca da sam sada u HR jer sam dobio godisnji tko zna kako bi to sve završilo da nisam tu,starce bi oni obrlatili na brzinu.

 

Molim vas za savjet sta napravit?

 

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija