Jump to content

Registracija vozila - kašnjenje


bubach1162

Preporučene objave

Poštivani, ako možete pomoć. Naime registracija mi je na vozilu istekla 23.5., 3.6. osiguranje je plaćeno i produljeno. Zbog nemogućnosti odlaska na tehnički pregled odmah po isteku registracije zbog financijskih razloga zanima me, nije me policija zaustavila jer vozilo nije ni voženo. Sutra 10.6. mi sjeda mirovina pa me zanima jel mogu normalno registrirat vozilo ili slijede neke sankcije. Nadam se da ću moći normalno sutra obaviti tehnički pregled te produljenje prometne knjižice. Inače radi se o Zagrebačkom području. Ako imate kakve informacije uputite me. Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sa takvim vozilom ne smijete na cestu-prometnicu.

 

Ali riskirati, odvezite vozilo i prođite tehnički. Ionako, nemate što razmišljati, .........ako je vozilo ispravno....(ja bih tako uradio pa .....jbga). Postoji i skuplja verzija, - šlepanje......

 

Vaše vozilo ne smije na prometnicu-cestu, ali niste baš valjda toliki "baksuz" da naletite na nekog nezgodnog policajca.

 

Ako stanica za tehnički pregled nije daleko............crno ili crveno na ruletu.

 

Ali mislim da neće biti problema ako ste platili osiguranje i ako je razvidno (sve "pripremljeno" - novac i dokumentacija od vozila)... stvar sreće.........

 

Možda (vjerojatno) i nećete platiti kaznu, vjerujem da neće biti plaćanja kazne ali žurno to riješite.

 

Vozilo na tehnički i gotovo. A, poslije............nemojte odugovlačiti......

 

Osiguranje vam ne vrijedi ako vozilo nije tehnički ispravno.

uređeno: od Mrljavac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala na odgovoru. Vozilo je novije pa ni nema poteškoća s njim nego su bili neki izvanredni troškovi pa nisam na vrijeme mogao obaviti registraciju. Zanimalo me hoće li u stanici za tehnički pregled šta komentirati, vjerujem da ima slučajeva s obzirom na recesiju. Moram dovest auto na tehnički nemogu ga zrakom dovest..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najbitnije je da je osiguranje na vrijeme plaćeno. Po ZOO je kazna za neosigurano vozilo u prometu 5000-20000 kuna fizičkoj osobi. Za neregistrirano vozilo kazna je 700 kuna, tako da to nije preveliki grijeh.

 

Ažurirano

 

Najbitnije je da je osiguranje na vrijeme plaćeno. Po ZOO je kazna za neosigurano vozilo u prometu 5000-20000 kuna fizičkoj osobi. Za neregistrirano vozilo kazna je 700 kuna, tako da to nije preveliki grijeh.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija