Jump to content

sudar


s020

Preporučene objave

poštovani imao sam sudar u kojem sam udario auto ispred sem u zadnji kraj sa manjom materijalnom štetom i imao sam prekoračenje brzine od otprilike 20 kmh...to je bilo na dijelu ceste koji spada pod hrvatske autoceste..policija je bila na ocevidu i zanima me koja je kazna za to...

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne, nego očevidom je utvrđeno kako je isti uslijed neprilagođene brzine (tragovi kočenja i sl) uslijed neprilagođene brzine ili uvjetima na kolniku počinio prometnu nesreću uslijed čega je nastala materijalna šteta.

Kazna 500 za neprilagođenu brzinu i 1000 za p.nesreću sa mat.štetom plus 100 troškova.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Frend mi je imao prometnu nesrecu pred koji dan. Bio je suvozac u vozilu jedne autoskole koje je vozio instruktor. Vozili su glavnom cestom i na njih je sa lijeve strane naletio vozac s 2,2 promila ne stajuci na znak stop.njihov auto je sa prednje strane kompletno unisten,otvorili su se zracni jastuci. Vozaca instruktora bole ruke a frenda vrat i lijeva strana kao i lijevo oko. Bio je na slikanju ustanovljeno je da je natuceno. Posto se radi o autoskoli i cinjenici da nije njegov auto,koja prava ima u smislu dobivanja odstete? Kamo da se javi? Koji papiri trebaju? Instruktor je preuzeo ulogu sređivanja odstete ali se frend boji da mu ne uzme njegov dio. Da li preporucate da uzme odvjetnika? Hvala vam unaprijed

Dosla je policija,napravljeno je vjestacenje,odvezla ga je hitna sa mjesta nesrece

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija