Jump to content

Da li je ovo u redu?


bobo3

Preporučene objave

1) Da li je ovo zavaravanje kupaca - u Kauflandu već par mjeseci "naručuju previše"

previse.gif

 

2) dm (drogerie markt, Poreč) - iako je na stupu javne rasvjete, ta povelika reklama je između dva prozora (dvije sobe) i smeta, mislim da nije u redu da bude na tom mjestu.

Zvao sam upravu dm-a i ostavio podatke prije dva tjedna, no izgleda da ih nije briga.

dm1.jpg

dm2.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 8 mjeseci kasnije...

duhan.jpg

Po meni, to nije anti-smoking kampanja, već reklama: "kupujte duhan legalno."

U najmanju ruku radi se o neukusu.

Tko to financira i tko to dopušta...

Da li se netko brine o zdravlju ili o milionima eura

 

Parsto metara dalje, čovjek kopa po kontejneru... Možda sam to trebao snimiti uz poruku gospodi čistuncima iz Ministarstva financija:

ZNATE LI

ODAKLE LJUDI UZIMAJU HRANU ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

[ATTACH=CONFIG]708[/ATTACH]

Po meni, to nije anti-smoking kampanja, već reklama: "kupujte duhan legalno."

U najmanju ruku radi se o neukusu.

 

Može se i tako gledati, iako je više ispalo nespretno, ali eto netko iz "reklamnog sektora" je uvjerio ekipu da je to pravi pogodak.

 

Uostalom, kao i kod novih tablica, za što je utrošen pozamašan iznos, da bi se sada od toga odustalo, pa se utrošen novac opravdava da smo barem dobili novi font?!! :tupan:Nisam znao da se klikanjem na ikonu "Theme fonts" u Wordu postaje dizajnerom.

 

Tko to financira i tko to dopušta...

Da li se netko brine o zdravlju ili o milionima eura

 

Piše vam dolje - HUP i Ministarstvo financija.

 

Čim vidite "sponzore" i što predstavljaju, jasno vam je da njihov motiv nije samo zdravlje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Hvala! Poslao sam 'prigovor potrošača'.

 

Čini se da su neki oblici pregleda dopušteni, nekima, ne spominje se poslovođa, već zaštitari i čuvari, a pretraga (npr. otvaranje i vađenje stvari iz ručne prtljage) se može odbiti... link.

Nije postojala mogućnost za 'osnovanu sumnju' - jer sam bio tek ušao, već je poslovođi bilo dovoljno to što sam imao vrećicu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija