Jump to content

prometna


nadam se

Preporučene objave

poštovani trebao bih vašu pomoč,naime kao profesionalni interventni vatrogasac sada kada je bilo ovo nevrijeme digli su me na posao prije,pošto sam na posao išao automobilom kojemu je vlasnik leasing,a ja korisnik zanima me sljedeče koja su moja prava i na što trebam obratiti pozornost...nevrijeme je bilo,moj posao je zvao pod uvjetima gdje je padala kiša išla tuča,vjetar puhao...situacija kao da se nebo otvorilo,pola metra ispred mene je palo veliko drvo preko cijele ceste,na što nisam uspio reagirati i imao sam nesreču,automobil je totalna šteta,a ja sam završio u bolnici s potresom mozga.udarcem u prsni koš,i traumom gušterače,na što da obratim pažnju i koja su moja prava???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Naime puhnuo sam 0,00 na pola metra ispred mene je palo stablo preko cjele ceste,znaci na pola metra nisam mogao reagirati dalje znam da sam bio u nesvjesti na temelju cega bih mogao biti kriv???a sto je s vlasnikom koji svoju privatnu sumu pokraj prometnice neodrzava???mene je posao zvao,a posao interventnog vatrogasca zahtjeva spremnost i vremenske nepogode koje su bile neznace nista ja sam morao ici,po tuci,nevremenu i svim okolnostima koje su bile,vozilo je pod leasingom kasko je osigurano...prvi put se susrecem s ovom situacijom i iskreno neznam sto mi je ciniti i koja su moja prava

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zapisnik o očevidu će reći da li je kriv Bog ili je vozač išao "standardno" neprilagođenom brzinom što policija običava napisat i sa svoje grbače su sve prebacili na sud.U svakom slučaju kasko bi trebao pokrit štetu i ozljede a osiguranje neka razmišlja može li vlasnika šume tražit nadoknadu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija