Jump to content

Voda uništava vrt


lovekd

Preporučene objave

Poštovani svi,

molila bih Vas za savjete. Naime, živim na laganoj uzbrdici. Prije dvije godine susjedi su na parceli ispod naše sagradili kuću,a prošle godine su parcelu ogradili cca 60cm visokom betonskom ogradom. Time su oborinske vode zaustavili na mojoj parcelí,a kada su velike oborine (kao sada) ta voda teče k susjedu s desne strane parcele. Sada me napadaju ti susjedí s desne strane,prijete tužbom.,maltretiraju i galame.. Što mi je činiti? Hvala svima na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana !

Kod same gradnje objekta trebali ste predvidjeti da oborinske vode idu u septičku jamu ili na javnu površinu,a ne na privatnu parcelu .Ako susjed ustane tužbom tada ćete Vi zasigurno izgubiti spor .Vi nemate šanse da prisilite susjeda da trpi Vaše oborinske vode .

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mišljenja sam da bi se o ovom pitanju dalo razgovarati i tražiti pomoć Grada odnosno Općine, jer rješenje nije u pukom preusmjeravanju te vode na javnu površinu, pogotovo ako se radi o prometnici. Tada postoji mogućnost da će i tamo predstavljati određeni problem, pogotovo ukoliko odvodni jarci nisu kvalitetno napravljeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija