Jump to content

kazneni odvjetnici u Rijeci


uvijeknebitna

Preporučene objave

G-man zahvaljujem na upozorenju, ima dosta vemena od kada sam pročitala pravila i sada sam ih skroz smetnula s uma, neće se ponoviti.

Inače molila bi pomoć oko Kaznenog odvjetnika vezanog za klevetu i uvredu putem javnih medija točnije tiska na Riječkom području, o okojem sam pisala u Kaznenom pravu.

 

Unaprijed se zahvljajujem na svemu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nema problema, ali apeliram na sve korisnike da pročitaju pravila specifično važeća za ovaj podforum.

 

Svako reklamiranje odvjetnika nije dozvoljeno, zato je razmjenjivanje informacija rezervirano via PP ili broj telefona/mail adresu koju korisnik koji traži informaciju, ostavi.

 

Evo, možda se netko javi preko PP-a. Riječko područje nije mi poznato.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

To sam i ja tako mislila dok nismo po preporuci poznanika došli do kaznenih odvjetnika pa su nam rekli da oni nisu tužitelji nego branitelji i naišli opet na zid koji očito nikako nemožemo srušiti i doći do kvalitetnog odvjetnika koji je voljan preuzeti naš slučaj. Žalosno je da te odbiju i prije nego im se reče o čemu je riječ, i opet se osjetiš manje vrijednim i nemoćnim.

Ok jasno mi je da smo na dobrom putu da postanemo druga Amerika i da se tužakamo za svaku bitnu i nebitnu stvar, ali da od toliko registriranih odvjetnika nitko neželi posao to mi baš i nije jasno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija