Jump to content

upit vezan za javnu nabavu


naobie

Preporučene objave

Imam pitanje vezano za postupak javne nabave

Naime obrtnica sam, te sam isla na postupak javne nabave, na kojem su me diskvalificirali, radi obrazlozenja da nisam podmirila porezne i obveze za mirovinsko i zdravstveno osiguranje.naime radi se o tome da sam na bolovanju radi komplikacija u trudnoci i svoje doprinose za mirovinsko i zdravstveno ne placam ja vec drzava. Kada sam dosla na poreznu traziti potvrdu o placenim doprinosima na kontima su me duzili za doprinose koje nemoram placati ja. Morala sam dati zahtjev za tzv preknjizenje i na potvrdi su naveli na kojim kontima imam dug i da sam dana tog i tog predala zahtjev za preknjizenjem. Znaci, na nulu sa svojim doprinosima naredne 3 godine nebudem mogla doci jer je rok za knjizenje 30 dana, duze me za tzv nepostojece doprinose koje storniraju nakon mjesec dana, kada te storniraju automatski sam zaduzena vec za nove. Zanima me imam li pravo na zalbu komisiji, s obzirom da ne uplacijem svoje doprinose i nikako nemogu utjecati na knjizenje istih, posto je sustav u citavoj rh isti? Hvala puno!zvala sam ministarsvo gospodarsva, oni su mi rekli da moja potvrda nije vazeca jer dug postoji i naveden je. Mozete mi dati savjet dali imam pravo na zalbu i dali ce zalba proci na komisiji.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija