Jump to content

Zet


ts9

Preporučene objave

Jučer me uhvatila kontrola. Imala sam kod sebe vrijednosnu kartu koju sam zaboravila registirati. Kontroli nisam htjela dati osobnu nego sam ih tražila da od njih kupim kartu. Prema odredbama za primjenu cjenika grada Zagreba na licu mjesta moram kupiti kartu ili dobivam kaznu. Kontrolor me uvjeravao da je to nemoguće i napisao mi je kaznu. Kako nisam dala podatke kazna je samo na broj vrijednosne kartice koju mi je i uzeo i rekao da mogu podignuti na Remizi kada platim kaznu. Znači on nema moje podatke kazna nije na moje ime i ne mogu mi je naplatiti. Nisam platila kaznu no išla sam na remizu po kartu jer je na njoj 30 kn koje mi se ne baca, no na ulazu je zaštitar uzeo osobnu i zapisao me. Zanima me kolike su sada šanse da oni glume Sherlocka i istražuju zaštitarev popis tko je ušao u zgradu taj dan, a tko nije platio kartu i sl. i mogu li me uopće tako uhvatiti jer ako sam podigla tu kartu ne znači da sam ja osoba koja je kažnjena? Mogu li me nekako povezati s tom kaznom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija