Jump to content

HAC izvlaštenja


StevaSeagalov

Preporučene objave

Poštovani,HAC me je izvlastio za zemljište i trenutno je u fazi zaključivanje postupka.Postupak je pokrenut prije osam godina i vještak donosi vještačenje kontra nađenom stanju. Uzima 20% jer je kriza, 10% od cijene za loš oblik zemljišta , a zemljište je 80 x 120 metara, uzima 15% za

infrastukturu, a ja uz zemljište imam sve priključke..postoji mogučnost da u slučaju traženja promjene vještaka postupak započnu ali po novom zakonu o izvlaštenja od 26.06.2014. Da li je neko upoznat sa tom problematikom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čl. 62. Zakona o izvlaštenju i određivanju naknade -

 

"(1) Postupci pokrenuti do stupanja na snagu ovog Zakona dovršit će se prema odredbama Zakona o izvlaštenju (»Narodne novine«, br. 9/94., 35/94., 112/00. – OUSRH, 114/01., 79/06., 45/11. i 34/12.).

 

(2) Na postupke određivanja naknade za nekretnine eksproprirane ili deposedirane sukladno ranijim propisima, koji do stupanja na snagu ovog Zakona nisu pokrenuti, primjenjivat će se odredbe ovog Zakona."

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija