Jump to content

Državni stručni ispit za SSS, stručno osposobljavanje


Leella

Preporučene objave

Pozdrav svima! Ovako, trenutno sam na stručnom osposobljavanju (1600 kn). Imam SSS i pripremam se za DSI. E, sad me zanima, da li se ti ispiti razlikuju ovisno o stupnju stručne spreme ili samo ovisno o radnom mjestu za koje se polažu? Jer trenutno se osposobljavam za stručnog referenta. Bilo bi super ako ima netko tko je bio u sličnoj ili istoj situaciji, a da je već prošao DSI pa da podjeli svoja iskustva. Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo,

 

položila sam i ja u subotu pa da velim kako je bilo ..

 

sss sam, treba učiti naravno, ja sam učila mjesec dana non stop..

gospođa koja je ispitivala eu je draga i korektna, pita po 3 pitanja..

zup i zus i uredsko pita zena koja je bila malo stroža i tražila je detalje, ako neznaš čeka tako dugo dok ispavno ne odgovoriš.. a nedaj bože da kažeš neku morsku glupost ..

lokalnu i službeničke je također pitala žena kod koje je bilo najljepše odgovarati, odnosno ona postavi pitanja pa kroz razgovor odgovaraš..

e, sad ide ono najteže.. ustav i sustav državne pita gospodin koji stvarno, ali stvarno traži i najsitniji detalj, odma kad smo ušli u sobu kod njega sam nam je rekao da nedaj bože da kažemo nekvu glupost jer padamo odma, kod njega se ta tri pitanja odgovaraju po cca 30 - 40 min ..tako da je valjda jasno da treba učiti ..

 

sretno svima...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija