Jump to content

kupnja preko Alibabe


zoranagulam

Preporučene objave

Pozz,

ja sam nova korisnica i imam jedan problem , molim za pomoć.

Dakle, na proljeće sam kupila prozore u Kini preko Alibaba.com, osim što su kasnili sa isporukom skoro 3 mj , kad smo ih napokon i dobili :buljoki:, prizor je bio strašan. Prvo nisam naručila takav prozor, oni su dobili točne upute što i kako želim popraćene slikama. Odgovor je naravno bio da oni to mogu napraviti i poslali svoje slike proizvoda na koji sam pristala. Radi se o američkom modelu prozora. Mehanizam nije ispravan, silikon razmazan i oštećen , puknuti dijelovi,mrežica protiv komaraca je prestraša. Da skratim , to sam sve prijavila Alibabi sa svim mailovima i slikama , u pregovorima oni su ponudili 20% povrata na što ja nisam mogla pristati jer su moji troškovi bili veći od 1000 $ , i naravno još su kasnili jako puno. Prozori su neupotrebljivi i naravno da ih kao takve ne želim staviti na svoju kuću. Naravno da nisam pristala i na preporuku Alibabe prijavila sam ih Interpolu, sad pripremam prijavu i Kineskoj Policiji.

Da li mi može netko pomoć i dati savjet?

Unaprijed se zahvaljujem

Srdačan pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija